Priestory na prenájom v CASSOVARE pre rôzne využitie
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 10. 2021
Žriedlová, Košice I - Staré Mesto
Priestory na prenájom v CASSOVARE pre rôzne využitie
Cena dohodou

Priestory na prenájom v CASSOVARE pre rôzne využitie

Cena dohodou


  • Typ: Prenájom
    Druh: Iné komerčné priestory
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 1750 m2
  • Cena vrátane energií: Áno
    ID inzerátu: 4544712
Ponúkame Vám na prenájom najväčšiu nájomnú jednotku v Galérii Cassovar a to priestor Fitness a welness centra. Priestory sa nachádzajú na dvoch podlažiach v zadnej časti Galérie CASSOVAR so vstupom z 2. NP. Celková veľkosť priestoru je 1750 m2 a pozostáva z časti welness (326 m2), masážnej časti (256 m2) so štyrmi plnohodnotnými masérskymi priestormi, každý vybavený vlastnou sprchou a časti určenej pre fitness (na 2. podlažiach 691 m2 + 284 m2).
WELLNESS
Wellness pozostáva z 5 sáun (fínska, bylinková, soľná, parná a infra sauna), nerezového bazéna, vírivky, ochladzovacieho bazéna, 9 tepidárií, kneipovho kúpeľa a ďalšich doplnkov (zážitková sprcha, vedro a pod.), všetko v nadštandardnom prevedení.
FITNESS
Fitness má na prízemí 3 samostatné priestory s prevažným zameraním na detské aktivity, klasické fitness s posilovacími strojmi a zariadeniami, zadná telocvičňa na spoločné cvičenia zamerané podľa invididiálnych potrieb a záujov. Priestory boli pred pandémiou prevažne využívané profesionálnymi športovcami a športovými tímami. Na 2. NP sú dva samostatné priestory. Šatne, sprchovacie boxy a hygienické zariadenia (175 m2) sú spoločné pre priestory fitnessa a wellness centra.
Tento priestor je možné však využiť aj na iné účely ako je fitness centrum a to napr. na aktivity pre deti (jumping aréna), tréningové centrá, zábavné centrum pre deti, legoland . Priestor je možné modifikovať pre konkrétny investičný zámer klienta. V prípade, ak hľadáte takýto veľkorysý priestor pre svoj zámer a Cassovar je pre Vás to pravé miesto, radi Vám poskytneme a doplníme všetky informácie, ktoré budete potrebovať.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu