BEDES - pozemok určený na výstavbu IBV, 4761m2, Handlová – Nová Lehota
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 12. 2021
Nová Lehota, Handlová
BEDES - pozemok určený na výstavbu IBV, 4761m2, Handlová – Nová Lehota
141 027 €

BEDES - pozemok určený na výstavbu IBV, 4761m2, Handlová – Nová Lehota

141 027 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre bytovú výstavbu
  • Plocha pozemku: 4863 m2
  • Cena za m2: 29 €/m²
    ID inzerátu: 4545369
Realitná kancelária BEDES ponúka na predaj pozemok určený územným plánom mesta Handlová k výstavbe IBV (rodinné domy). Jedná sa o pozemok o výmere 4761m2 zložený z piatich parciel. Právny aj technický prístup je zabezpečený z asfaltovej mestskej komunikácie.


V lokalite sú z IS dostupné voda a elektrina. Odpad je možné riešiť formou ČOV alebo žumpy. Plyn sa v oblasti nenachádza. Tvar pozemku je mierne svahovitý, orientácia juhozápad. Severovýchodnú časť pozemku lemujú stromy a vytvárajú tak prirodzenú hranicu od susedov.


Vzdialenosť od Bratislavy je 180km, približne hodina a 45 minút cesty autom, pričom celý úsek cesty (až na posledných 9km) je možné prejsť po rýchlostnej ceste R1. Veľmi dobré a jednoduché dopravné napojenie.


Celkovo umiestnenie je vynikajúce a rozumným využitím pozemku získate skutočné súkromie a pokojné bývanie. Komplet informácie, kapacitné možnosti či regulatívy obce sú k dispozícií. Stačí ma kontaktovať na 0917 587 067 alebo freimann@bedes.sk.

Cena zahŕňa všetky služby spojené s prevodom nehnuteľnosti, vrátane katastrálnych poplatkov, právneho servisu či hypotekárneho poradenstva.


Vykročte k Vášmu novému bývaniu s Realitnou kanceláriou BEDES s istotou a bez starostí. Naši makléri budú s Vami počas celého procesu od začiatku až do konca. Pre nás je dôležitá Vaša maximálna spokojnosť. Teší sa na Vás náš tím BEDES.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Reality.


Predávate nehnuteľnosť? Sem s ňou!

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Voda: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu