6 izbový rodinný dom v Ď. Dvore pri Komárne na predaj
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 10. 2021
Ďulov Dvor, Komárno
6 izbový rodinný dom v Ď. Dvore pri Komárne na predaj
99 000 €

6 izbový rodinný dom v Ď. Dvore pri Komárne na predaj

99 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 177 m2
  Zast. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 177 m2
 • Cena za m2: 559,32 €/m²
  ID inzerátu: 4545520
Ponúkame na predaj poschodový 6 izbový rodinný dom v tichom, kľudnom prostredí mimo ruchu pri Komárne - časť Ďulov Dvor.Rodinný dom zo zastavanou plochou 120 m2 ponúka priestranné bývanie pre viacčlennú rodinu, svojou polohou je však vhodný aj ako víkendový dom. Veľkým bonusom je kanál za pozemkom, ktorý je priamo prístupný z dvora, ocenia ho najmä nadšenci rybolovu ale aj detičky.Dispozične pozostáva z prízemia s úžitkovou plochou zhruba 80 m2 kde nájdeme obývačku, kuchyňu s komorou, izbu, techn. miestnosť s novým elektrickým kotlom na vykurovanie resp. bojlerom na ohrev teplej vody, kúpeľňu so sprchou a WC, menší sklad. Na poschodí s úžitkovou plochou cca 50 m2 sa nachádzajú ďalšie 4 izby a kúpeľňa s vaňou.Dom si prešiel novou aj predchádzajúcou rekonštrukciou, ktorá pozostávala z obnovy škridlovej strechy, IS elektrického vedenia, radiátorov, plastových okien, plávajúcej podlahy, interiérových dverí, obnove sociálnych miestností, maľovky a už spomínaného kotla s bojlerom.Na pozemku sa aktuálne osádza nová žumpa a studňa - nakoľko v tejto časti obce nie je obecný vodovod. Pozemok má výmeru 177 m2 - pod a okolo domu, zároveň vedľa a za domom je k užívaniu ďalších zhruba 820 m2, ktoré patria cirkvi resp. pozemkovému fondu. Dom je bez ťarchy - kúpou ihneď voľný.Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Počet terás: 1
 • Počet špájz: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty