Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 05. 2022
Martin
Novostavba 2 izbového bytu v centre Martina v blízkosti pešej zóny
Cena dohodou

Novostavba 2 izbového bytu v centre Martina v blízkosti pešej zóny

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 60 m2
 • ID inzerátu: 4546328
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 2 izbového bytu v centre Martina v blízkosti pešej zóny. Novostavby bytov sú vytvorené v budove nachádzajúcej sa v centre mesta v blízkosti pešej zóny, budova bude po kompletnej rekonštrukcii, rekonštrukcia už prebieha. V bytovom dome bude vytvorených 6 resp.7 bytových jednotiek + spoločné pivničné priestory. Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, množstvo zelene, vynikajúce dopravné napojenie, blízkosť úplného centra mesta.

• UŽ REZERVOVANÉ 2-izbový byt (č.5) - celková rozloha bytu je 59,00 m2 (podlahová plocha bytu je 51,00 m2 + balkón 8,00 m2) a nachádza sa na 3. poschodí z troch a poskytuje kľudný východný výhľad. Byt bol navrhnutý architektom a je vyhotovený vo vysokom štandarde (kvalitné materiály, dvere, podlahy v kúpeľni a wc, obklad). Predáva sa zariadený rohovou vaňou/sprchovým kútom, moderným závesným wc, v prípade záujmu je možné doobjednať kuchynskú linku na mieru so spotrebičmi. Dispozícia - vstupná predsieň, obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa, samostatná toaleta a balkón prístupný z obývacej miestnosti s kuchyňou. V cene bytu je zahrnutý podiel na pozemku priľahlého k nehnuteľnosti a podiel na spoločných priestoroch.
Cena bytu je 134 999 EUR s DPH + parkovisko podľa výberu + nebytový priestor podľa výberu

• UŽ REZERVOVANÉ 2-izbový byt (č.6) - celková rozloha bytu je 67,00 m2 (podlahová plocha bytu je 61,00 m2 + balkón 6,00 m2) a nachádza sa na 3. poschodí z troch a poskytuje kľudný južný a západný výhľad. Byt bol navrhnutý architektom a je vyhotovený vo vysokom štandarde (kvalitné materiály, dvere, podlahy v kúpeľni a wc, obklad). Predáva sa zariadený rohovou vaňou/sprchovým kútom, moderným závesným wc, v prípade záujmu je možné doobjednať kuchynskú linku na mieru so spotrebičmi. Dispozícia - vstupná predsieň, obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa, samostatná toaleta a balkón prístupný z oboch miestností. V cene bytu je zahrnutý podiel na pozemku priľahlého k nehnuteľnosti a podiel na spoločných priestoroch.
Cena bytu je 139 999 EUR s DPH + parkovisko podľa výberu + nebytový priestor podľa výberu

• UŽ REZERVOVANÉ 2-izbový byt - celková rozloha bytu je 44,00 m2 (podlahová plocha bytu je 42,00 m2 + balkón 2,00 m2) a nachádza sa na 1. poschodí z troch a poskytuje východný výhľad. Byt bol navrhnutý architektom a je vyhotovený vo vysokom štandarde (kvalitné materiály, dvere, podlahy v kúpeľni a wc, obklad). Predáva sa zariadený rohovou vaňou/sprchovým kútom, moderným závesným wc, v prípade záujmu je možné doobjednať kuchynskú linku na mieru so spotrebičmi. Dispozícia - vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón. V cene bytu je zahrnutý podiel na pozemku priľahlého k nehnuteľnosti a podiel na spoločných priestoroch.
Cena bytu je 124 999 EUR s DPH + parkovisko podľa výberu + nebytový priestor podľa výberu

K bytu je možné dokúpiť:
• ďalšie parkovacie státie v areáli na vlastnom pozemku - 9 možností - časť už rezervované
• ďalší nebytový priestor vhodný na podnikanie, prípadne kanceláriu podľa výberu od 7m2 po 14 m2 - 6 možností - časť už rezervované
• murovanú garáž na vedľajšom pozemku - 1 možnosť - už rezervované

Presnú adresu poskytujeme iba na osobnej obhliadke.

Zabezpečíme Vám kompletný právny servis, zastupovanie na Katastri, hypotekárne poradenstvo, konzultáciu s projektantom, konzultáciu so statikom.
Dávame do pozornosti našu službu BEZPLATNÉ PORADENSTVO vrátane diskrétneho riešenia DLHOV, EXEKÚCIÍ, DRAŽIEB.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet balkónov: 1
 • Plocha skladového priestoru: 1 m²
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty