Rodinný dom za cenu bytu Možné umiestniť aj v záhrade
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 11. 2021
Komárno, Komárno
Rodinný dom za cenu bytu !!! Možné umiestniť aj v záhrade
47 500 €

Rodinný dom za cenu bytu !!! Možné umiestniť aj v záhrade

47 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 44 m2
  Zast. plocha: 54 m2
 • Cena za m2: 1 079,55 €/m²
  ID inzerátu: 4546517
Nekupujte byt, keď môžete mať vlastný rodinný dom. Od výroby do zhotovenia len 3 mesiace. Ponúkame Vám montované domy, alebo menšie domčeky od domáceho výrobcu, ktoré spĺňajú medzinárodné normy. Veľkosť domu si môžete určiť sami. Pre ilustráciu Vám predstavujeme menší rodinný dom, ktorý má zastavanú plochu 54m2, pozostáva z kuchyne s jedálňou, obývacej miestnosti, spálne, šatníka, kúpeľne s wc a terasy. V uvedenej cene je komplet vyhotovenie, osadenie domu a interiérové vybavenie, t.j. laminátové parkety, vnútorné a vonkajšie steny, škrobová omietka, plastové okná, vchodové dvere, keramický obklad a dlažba v kúpeľni, sprchový kút, umývadlo, záchod, zrkadlo, zástrčky, vypínače, kuchynská linka štandard, varná dvojplatňa, kuchynský drez, sklopný stolík, stoličky, rozkladacia sedacia súprava, kúrenie úspornými el. konvektormi, príprava na kúrenie tuhým palivom ( bez piecky). Technické parametre: oceľová nosná konštrukcia, OSB dosky a KVH hranoly ( vysokokvalitné konštrukčné hranoly). Spolu so striekanou izoláciou sa dosiahnu výborné tepelno izolačné vlastnosti, čo oceníte pri nízkych režijných nákladoch. Nie je potrebná betónová platňa, konštrukcia sa umiestňuje na špeciálne oceľové zemné skrutky. Stačí ak máte pozemok, o všetko ostatné sa postará staviteľ. Už čoskoro fotky z hotových realizácii.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu