DVOJGENERAČNÝ DOM NA PREDAJ, ČASŤ SUCHÁ DOLINA, KE-SEVER
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 10. 2021
Kavečianska cesta, Košice I - Sever
DVOJGENERAČNÝ DOM NA PREDAJ, ČASŤ SUCHÁ DOLINA, KE-SEVER
195 000 €

DVOJGENERAČNÝ DOM NA PREDAJ, ČASŤ SUCHÁ DOLINA, KE-SEVER

195 000 €

DOMOV V PRIRODE


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Zast. plocha: 109 m2
  Plocha pozemku: 1764 m2
 • Cena za m2: 1 788,99 €/m²
  ID inzerátu: 4547979
JOZUE REALITY Vám v zastúpení Ing. Milanom Drotárom ponúka na predaj Dvojgeneračný rodinný dom v nádhernej prírode v záhradkárskej oblasti Suchá Dolina, ČERMEĽ, Košice-Sever.

Hlavné výhody bývania v dome sú:
- ak chcete bývať blízko mesta Košice. Do 5.min autom ste pri Crow Arena-štadióne Lokomotíva
- ak hľadáte dom pre väčšiu rodinu alebo pre viacero rodín
- ak máte investičný zámer
- ak máte radi prírodu, k dispozícii je aj väčší pozemok

Základné informácie:
Dom má zastavanú plochu 109m2, plocha pozemku je 1764m2. Dom sa skladá z troch podlaží. Prízemie: na prízemí sa nachádzajú tri miestnosti plus technická miestnosť, na prvom poschodí sa nachádzajú tri izby plus kuchyňa, kúpeľňa a veľká špajza, na druhom poschodí sa nachádzajú tri izby plus kuchyňa a kúpeľňa. Do domu sa viete dostať až troma vchodmi. Dva sú z prízemia, jedno z prvého poschodia. Dom je veľkej časti v pôvodnom stave. Je potrebná rozsiahla rekonštrukcia, kde je potrebné aj rekonštrukcia strechy. Dohoda možná
Samozrejme je možnosť aj časť pozemku predať a tak získať financie na ďalšie investície, resp. získať časť financií späť.

Technické informácie:
Dom bol postavený cca. v 70tych rokoch, je postavený z kvádrov a tehál, okná sú pôvodné drevené, strecha – lepenka, podlahy v dome sú pôvodné, väčšinou linoleum. Dom je napojený na elektrinu, voda je zo spoločnej studne, ktorá sa nachádza v tejto oblasti pre viacero domov, je využívaná celoročne a je pitná. Dom je vykurovaný kotlom na tuhé palivo. Odpad je riešený žumpou. V oblasti viacero rodín využíva pripojenie na internet, buď cez sieť Antik alebo Telekom. Dom je na liste vlastníctva vedený ako rodinný dom a je bez tiarch.

Lokalita: K domu vedie prístupová cesta, nie asfaltová, ale spevnená, na jar je tam vysypaný makadam, v zime je pravidelne udržiavaná. Autobusová zastávka Suchá dolina- MHD je od domu vzdialená do 10min. pešo. Na tejto trase pravidelne premáva autobus č. 29, pri Auparku autobusom ste do 20tich. minút. V blízkosti sa nachádza reštaurácia Baránok, lesné cestičky na chatu Hrešná a iné, Vyhliadková veža, ZOO, a do 5tich minút ste v mestskej časti Podhradová, kde sa nachádzajú ostatné potrebné služby pre život obchody, základná škola, materská škola, Kostol sv. Ondreja, Klas potraviny Podhradová a iné.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 14 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Terén pozemku: Mierne svahovitý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty