5-izbový rodinný dom - Bytča (blízko od námestia)
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2021
Popoliška, Bytča
5-izbový rodinný dom - Bytča (blízko od námestia)
195 000 €

5-izbový rodinný dom - Bytča (blízko od námestia)

195 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 110 m2
  • Cena za m2: 1 772,73 €/m²
    ID inzerátu: 4548268
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej časti mesta Bytča, blízko centra. Dvojpodlažný tehlový dom s rozmermi 11 x 10 m o zast. ploche 110 m2 (úžitková plocha cca 160 m2 + 15 m2 loggie) a s pozemkom o výmere 653 m2 sa nachádza v lukratívnej časti, iba kúsok od námestia. Na prízemí sa nachádzajú 2 izby, kúpeľňa, samostatné WC, špajza, kotolňa a skladovacia miestnosť. Na vrchnom podlaží sú ďalšie izby (priestranná obývačka s loggiou, spálňa, dve menšie izby, druhá kúpeľňa s WC, kuchyňa so špajzou, jedáleň s výstupom na druhú loggiu).

Dom je obývateľný, ale interiér je vhodný už na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Veľkosť a tvar domu poskytuje viaceré možnosti zmeny dispozície a prispôsobenia tak vašim nárokom na bývanie. Dom je čiastočne podpivničený. Prináleží mu aj vedľajšia stavba, a to garáž o výmere 24 m2 s pivničnými priestormi zboku. Na záhrade sa nachádzajú ovocné stromy. Nehnuteľnosť je vzhľadom na optimálnu veľkosť domu a záhrady ideálnym miestom pre váš domov, nakoľko sa nachádza v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky. Call centrum tel.: 0910 86 11 86

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty