Predaj rodinného domu v Ptrukši
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 12. 2021
Hlavná, Ptrukša
Predaj rodinného domu v Ptrukši
Cena dohodou

Predaj rodinného domu v Ptrukši

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 198 m2
  Plocha pozemku: 1461 m2
 • ID inzerátu: 4549629
F015-12-FAMAa
Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj rodinný dom v Ptrukši, na priestrannom pozemku o výmere 1461 m2.
Dom pozostáva zo vstupnej chodby, 6x izba, kuchyňa, chodba, kúpeľňa, špajza, v zadnej časti domu sa nachádzajú skladové priestory, ktoré ponúkajú novému majiteľovi dostatok priestoru na ďalšie využitie podľa vlastných predstáv. Na dvore sa nachádza 3x garáž. Záhrada o výmere 744 m2 pozostáva z ornej pôdy, ovocných stromov, viniča po jednej aj druhej strane oplotenia. Nehnuteľnosť je po čiastočnej rekonštrukcií, plastové okná a zateplenej fasády, niekoľko rokov neobývaná. Dom je vykurovaný plynovým kotlom a je strážený kamerami.
Na pozemku sú všetky inžinierske siete (elektrika, verejný vodovod, plyn, kanalizácia je riešená žumpou). Pri dome sa nachádza studňa. Pozemok je slnečný, rovinatý. Asfaltová prístupová cesta. (Cena nehnuteľnosti podľa znaleckého posudku bola ohodnotená na 77 000.- eur.)
Vzdialenosti od miest:
Okresné mesto Michalovce 41 km, Veľké Kapušany 12 km.
CENA : Dohodou
V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmlúv, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv a výpomoc pri vybavovaní úveru.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty