4-IZB. RD - NITRIANSKA BLATNICA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2021
Nitrianska Blatnica
4-IZB. RD - NITRIANSKA BLATNICA
75 000 €

4-IZB. RD - NITRIANSKA BLATNICA

75 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 106 m2
  Plocha pozemku: 1162 m2
 • Cena za m2: 707,55 €/m²
  ID inzerátu: 4550463
Ako by sa Vám páčilo bývať v Nitrianskej Blatnici? Myslím si, že s touto lokalitou budete spokojní a rovnako aj s jej vybavenosťou. Veď v tejto dedine bývam aj ja. Dom o ktorom hovorím sa nachádza v tichej, už zastavanej ulici a čaká na nový vzhľad od nového majiteľa. 60-ročná nehnuteľnosť o celkovej rozlohe 106 m2 je v pôvodnom stave, takže akékoľvek dispozičné zmeny nebudú problém.
Dom má podkrovie, na ktorom sa nachádza izba a oddychová časť s východom na terasu. Polovica domu je podpivničená. Krásny slnečný pozemok (1162 m2, z toho šírka je 17 metrov) človeka priam ťahá von z domu na záhradu relaxovať. Na pozemku sa nachádza studňa, garáž aj hospodárska budova. Pokiaľ by Vám veľkosť ponúkaného pozemku bola primalá, tak je možnosť si dokúpiť aj roľu za domom. Obec Nitrianska Blatnica sa nachádza v strede hlavného ťahu dvoch miest Topoľčany a Piešťany (15min. autom), pod Marhátom, ktorý je časťou Inoveckého pohoria. S turistikou a hubárčením máte zaručene o zábavu postarané.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty