Reprezentatívny klimatizovaný obchodný priestor s loggiou a sociálnym zázemím po rekonštrukcii
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 12. 2021
Košice II - Západ
Reprezentatívny klimatizovaný obchodný priestor s loggiou a sociálnym zázemím po rekonštrukcii
590 €/mes.

Reprezentatívny klimatizovaný obchodný priestor s loggiou a sociálnym zázemím po rekonštrukcii

590 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh:
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 45 m2
  • Cena za m2: 13,11 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4550563
Ponúkame dlhodobý prenájom priestranného nebytového priestoru / kancelárie / prevádzky v mestskej časti Košice - Západ na ulici Považská. Je vhodný na CO-WORKING so 4 až 5 pracoviskami pre viacerých nájomcov. Priestor je súčasťou nového bytového komplexu Galéria City, situovaného v bezprostrednej blízkosti OC Galéria, so samostatným vstupom. Výmera priestoru je 45m2 + vstupná presklená a uzamykateľná 6m loggia. Priestor prešiel plnou rekonštrukciou, kde boli použité kvalitné materiály. Priestor je vybavený vstavanou kuchynskou linkou NOBILIA, vstavanou chladničkou s mrazničkou, elektrickou sklokeramickou varnou doskou GORENJE, mikrovlnou rúrou s grilom GORENJE, umývačkou riadu a zabudovaným digestorom GORENJE. Sociálne zariadenie je vybavené sanitou Villeroy Boch a kvalitnými obkladmi. Priestor je vybavený novou elektroinštaláciou, nové sadrové stierky, vstavané bodové LED svetlá a nemeckou vinylovou podlahou. V priestore je štruktúrovaná vstavaná kabeláž FTP + Coax a je zabezpečený alarmom PARADOX a je tam osadená KLIMATIZÁCIA. Vedľa bytového domu Galéria City sa nachádza bezplatné parkovisko. Dopravná dostupnosť: MHD – v tesnej blízkosti OC Galéria – v tesnej blízkosti Materská škôlka – 300 m Základná škola – 400 m Lekárne a pobočky viacerých bánk – v tesnej blízkosti Bankomaty – v tesnej blízkosti Fakultná nemocnica – 500 m Zdravotnícke zariadenie – 300 m Centrum mesta – 800 m Cena prenájmu: 590 €/mesiac (v cene je zahrnuté internetové pripojenie + média)

Klimatizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu