Znížená cena - predaj Rodinný dom s bazénom, Žilina - Budatín
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2021
Na Lány, Žilina
Znížená cena - predaj Rodinný dom s bazénom, Žilina - Budatín
665 230 €

Znížená cena - predaj Rodinný dom s bazénom, Žilina - Budatín

665 230 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 693 m2
  Plocha pozemku: 1018 m2
 • Cena za m2: 959,93 €/m²
  ID inzerátu: 4550613
Ponúkame Vám exkluzívne len v MGM  na predaj nadštandardný rodinný dom s úžitkovou plochou 693 m2 v mestskej časti Budatín s pozemkom o výmere 1.018 m2. Dom je vhodný pre náročného klienta. Taktiež sa dá využiť ako sídlo spoločnosti alebo pre podnikateľské účely. Rekonštrukcia s prístavbou a dostavbou bola zahájená v roku 2004.

RD je napojený na všetky inžinierske siete - vodu, plyn, el.energiu, kanalizáciu, vybavený je klimatizáciou, vzduchotechnikou, bezpečnostným zariadením.  

Videoobhliadka youtube TU.  Link na skopírovanie: youtube.com/watch?v=ql3sq5_eZcc

Môžete sa taktiež pozrieť, ako vyzerala otvorená obhliadka tejto nehnuteľnosti OPEN HOUSE Budatín TU. Link na skopírovanie: youtube.com/watch?v=5oZYy7Uc_04&t=1s

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

-  V suteréne je garáž, kotolňa, kúpeľňa a skladové priestory.

-  Na prízemí je v pôvodnej časti: zádverie, kúpeľňa v ktorej je sprchovací kút, vaňa a WC, chodba, kuchyňa, dve izby a balkón. V novej prístavbe je bazén, po ľavej strane bazéna sa nachádza sauna, sprcha, WC, bazénová hala, po pravej strane bazéna je obytná časť novej prístavby a to kuchyňa s jedálňou a obývacou izbou, zimná záhrada a zádverie. Bazén, bazénová hala a zimná záhrada majú výšku dvoch podlaží.

- Na poschodí v pôvodnej časti domu je kuchyňa, dve izby, chodba, kúpeľňa, schody a balkón. V prístavbe je chodba nad bazéno s otvoreným átriom a terasa. 

Pozemok má parkovú úpravu, okrem balkónov a terasy nad zimnou záhradou je z obývacej izby spojenej s kuchyňou výstup do exteriériu- na terasu s grilom. Z vrchnej časti pozemku je vytvorené parkovisko pre 4 autá + zo spodnej časti pozemku je prístup do garáže.

Cenu nehnuteľnosti vám poskytneme v RK. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA 012445.

Call centrum tel: 0910 86 11 86.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu