Predaj 2-izbový modulový dom
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 11. 2021
Podzámska, Nitra
Predaj 2-izbový modulový dom
56 900 €

Predaj 2-izbový modulový dom

56 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 32 m2
  Zast. plocha: 42 m2
  Plocha pozemku: 1 m2
 • Cena za m2: 1 778,13 €/m²
  ID inzerátu: 4551430
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 2 izbový modulový dom celkovej plochy 42m2 z toho úžitkovej plochy 31.36m2 + zastrešená terasa 7 m2 v prevedení „VIP“, viď. obrázok v inzercii.
Najväčším benefitom tejto nehnuteľnosti je možnosť okamžitého bývania hneď po zložení z kamióna a pripojenia na IS. V čase privezenia domu na pozemok je všetko vybavenie domu už finálne montované.
Dispozícia: Obývacia izba s kuchynským kútom, chodba, kúpeľňa s WC, spálňa.

Vybavenie:
“Dom ŠTANDARD" cena 56 900,-€ sa predáva v stave “štandard“, vrátane finálnej vonkajšej povrchovej úpravy fasády, dokončenia stropov, podlahové krytiny, obklady stien, okná dvere, elektroinštalácia, kanalizácia modulu, osvetlenie spálne a obývačky, vybavenie kúpeľne, klimatizácia (spálňa a obývačka), kúrenie - doskový elektrický radiátor (spálňa a obývačka), nástenný panelový ohrievač vody, nástenný termostat, ventilačný systém v kúpeľni. Ďalej je v cene projektová dokumentácia pre stavebné konanie a zhotovenie základov, doprava a vyloženie modulového domu.

“Dom EXCLUSIVE" cena 63 900,-€ sa predáva v stave “na kľúč“ a ponúka naviac oproti “Dom STANDARD“ osvetlenie všetkých miestností, vybavenie kuchyne (viď. foto inzercie), vybavenie obývačky (viď. foto inzercie), vybavenie kúpeľne (viď. foto inzercie), vybavenie spálne (viď. foto inzercie), vybavenie haly (viď. foto inzercie), automatizácia ovládania tepla a klimatizácie, detektor dymu a tepla (možnosť prepojenia s poplašným systémom).

“Dom VIP" cena 70 900,-€ sa predáva v stave “na kľúč“ a ponúka naviac oproti “Dom EXCLUSIVE" vonkajšiu prestrešenú terasu vrátane finálnej vonkajšej povrchovej úpravy (viď. foto inzercie).

Ideálna investičná nehnuteľnosť na prenájom, alebo ako štartovacie bývanie. Vzhľadom na rozmer je možnosť osadenia do záhrad s využitím na chatu, alebo ako prístavba k domu za účelom dvojgeneračného bývania.
Možnosť výberu fasády z fasádnej omietky podľa katalógu farieb, alebo z obkladu fasády s imitáciou dreva či kameňa.

V prípade záujmu o viac informácií ma neváhajte kontaktovať. Rád Vám poskytnem podrobnejšie podklady.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Typ konštrukcie: Montovaná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu