Na prenájom 6- izbový rodinný dom na Royovej ulici na Kramároch
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 12. 2021
Royova, Bratislava III - Nové Mesto
Na prenájom 6- izbový rodinný dom na Royovej ulici na Kramároch
1 800 €/mes.

Na prenájom 6- izbový rodinný dom na Royovej ulici na Kramároch

1 800 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 215 m2
  Plocha pozemku: 580 m2
 • Cena za m2: 8,37 €/m²/mes.
  Energie: 250 €/mesiac
  ID inzerátu: 4551624
Ponúkame na dlhodobý prenájom výborne riešený, 6+1 slnečný bezbariérový rodinný dom na Kramároch tesne za bývalým Siemensom, UP 215 m2 plus 23 m2 pivnice, pozemok 580 m2, 4 parkovacie miesta na vlastnom pozemku t.c. uspôsobený, schválený regionálnym úradom a plne vybavený ako detské opatrovateľské centrum pre 12 detí (pôvodne uspôsobený ako sídlo firmy alebo kombinácia bývania a firmy - možná konverzia všetkými smermi).

Popis 1 NP: bezbarierový vstup z parkoviska - vstupná chodba, prijímacia kancelária (herňa 1) 22 m2, 2 samostatné miestnosti- riaditelňa (herňa 2) 28 m2 s východom na terasu a výhľad na Horský Park, jedna samostatná kancelária (spálňa pre deti) 19 m2 plus denná miestnosť- kuchyňa, pánske a dámske WC (t.c. uspôsobené na škôlku)

2 NP- široké schodisko, vstupná chodba, 2 samostatné miestnosti- kancelárie (2 x 23 m2) jedna viacúčelová miestnosť zasadačka 28 m2, WC sprcha, a samostatná miestnosť na server-sklad, aircondition v jednej z kancelárii.

Pivnica: Samostatná kotolňa, príručný sklad 13 m2.

RD po rekonštrukcii novozateplený- nízke náklady, nerozbitné trojité okná prízemie, relexné folie, vstupné bezpečnostné dvere, podlahy koberec, kvalitné EKO osvetlenie, plynové kúrenie – kondenzačný kotol, rozvody zo serveru v každej miestnosti, štrukturovaná kabeláž v celom dome, kabeláž na telefónnu ústredňu a rozvody do všetkých miestností, alarm a požiarny alarm s SMS, možné napojiť na bezpečnostnú službu. Kamerový systém interný aj externý. Parkovanie na vlastnom pozemku so zámkovou dlažbou, výborná poloha, privátne prostredie, záhrada k dispozícii.

Dom je ideálny na detské opatrovateľské centrum t.c. takmer kompletne vybavený, výučbové centrum, ambulancie, na firemné účely malú ev. stredne veľkú firmu, IT, reklamnú agentúru, právnickú kanceláriu, realitnú kanceláriu, cestovnú kanceláriu, malú prevádzku. Výborná dostupnosť 150 m MHD, pošta, výborne stravovacie možnosti v okolí, potraviny.
Ihneď dostupný. Konverzie a úpravy podľa účelu klienta v spolupráci s majitelmi.

Nájom 1800 EUR (85 EUR/m2/rok) plus energie (cca 250 EUR/mesiac).

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Balkón: Áno
 • Počet pivníc: 1
 • Plochy pivníc: 23 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty