Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 12. 2022
Trenčín
Rezervovane Štvor Bytový dom Vhodná investícia
245 000 €

Rezervovane Štvor Bytový dom Vhodná investícia

245 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 270 m2
 • Cena za m2: 907,41 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4552162
028-12-MACHO
REZERVOVANE

Ponúkame na predaj viacgeneračný rodinný dom, Vhodný ako investícia, na prenajímanie bytov ako bytovka.

V súčasnej dobe so štyrmi samostatnými bytmi. Nehnuteľnosť je rozdelená na 5 samostatných bytov. Štyri byty sú po rekonštrukcii, piaty nie je dorobený. Ten treba kompletne prestaviť. Rodinný dom sa nachádza v Trenčíne časť -Nozdrkovce s pozemkom o výmere 954m2. Veľmi kľudná a tichá lokalita v centre mesta.
Diaľnica je vzdialená 5 minút autom. V blízkosti sa nachádzajú obchodné domy Tesco, Kaufland, Lidl ako aj centrum mesta, to je vzdialené 5 minút jazdy, poprípade aj na pešo.

Staršia časť rodinného domu bola rekonštruovaná a nadstavená pred 12 rokmi. Dom je pristavený a zobytnený ´daľšími dvoma bytmi. Bola robená nová deka, na ktorej je spravená izolácia. Na nej sa dá spraviť buď nadstavba alebo veľká terasa . Vchod na terasu by bol riešený v jednom z bytov. Poprípade sa dá spraviť úplne nový vchod samostatná bytová jednotka. Po drobných úpravách bude skvelá investícia na prenájom piatich bytových jednotiek.
V každom byte je kúpelňa a wc. V dome sa nachádzajú štyri 2-izbové byty a jeden 4-izbovy byt. V nedokončenom byte sa dá spraviť 4-izbovy byt poprípade dva 2- izbové s jednou kuchyńou a kúpelňou. Treba dokončiť fasádu domu
Voda je napojená na obecný vodovod, plyn je rozdelený na dve časti ma dva plynové kotle.
Na pozemku sa nachádza studňa .
Dom sadá po úpravách využívat ako nájomné byty po ktorých je teraz veľký dopyt, pretože ľudia pri dnešnej situácii nebudú mať na vlastné bývanie.

Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne a finančné poradenstvo, províziu realitnej kancelárie. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty