1-izbový byt na Štefánikovej ulici
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 11. 2021
Štefánikova, Bratislava I - Staré Mesto
1-izbový byt na Štefánikovej ulici
150 000 €

1-izbový byt na Štefánikovej ulici

150 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 34,5 m2
 • Cena za m2: 4 347,83 €/m²
  ID inzerátu: 4552513
Leaders&Partners reality, pobočka Bratislava ponúka v zastúpení klienta na predaj byt v úplnom centre hlavného mesta, na Štefánikovej ulici.


Byt sa nachádza v dome neďaleko Prezidentského paláca, za Úradom vlády SR a oproti Akadémii vied. Neďaleko je aj Hlavná stanica ŽSR. Bonusom je súkromný dvor s posedením a detským ihriskom z druhej strany rušnej ulice, patriaci k bytovému domu a slúžiaci výlučne jeho obyvateľom.


Byt sa nachádza na 5. poschodí 6-poschodového bytového domu s výťahom. Je murovaný a po čiastočnej rekonštrukcii (voda, elektrina, plyn, kúpeľňa). Nemá balkón, ale má kvalitné plastové protihlukové okná. Z chodby sú samostatné vchody do kúpeľne, obývačky, kuchyne a špajzy. Ide o 1-izbový byt, ale je využiteľný aj ako 2-izbový byt s výmerou 34,5 m2 a vlastným elektrickým vykurovaním.


Cena je 150.000€+2,5% provízia realitnej kancelárii, v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme vypracovanie zmlúv pri predaji advokátskou kanceláriou, zaplatíme notárske poplatky a rovnako aj poplatky za vklad na kataster, ktorý takisto zabezpečíme za Vás.

V prípade záujmu poskytujeme taktiež bezplatné hypotekárne poradenstvo.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Výťah: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty