Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2022
JIskrova-Šancova, Bratislava I - Staré Mesto
3,5 izbový byt blízko centra BAI
340 000 €

3,5 izbový byt blízko centra BAI

340 000 €

2982 EUR/m2


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 114 m2
 • Cena za m2: 2 982,46 €/m²
  Energie: 90 €/mesiac
  ID inzerátu: 4553500
Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3,5-izbový byt v dobrej lokalite, blízko centra. Byt je situovaný na druhom poschodí v 5 poschodovej zateplenej budove s tehlovou konštrukciou bez výťahu, má vysoké stropy s výškou 285 cm. Budova je súčasťou bytového komplexu s uzatvoreným zeleným dvorom, prístupným len pre rezidentov, je určený pre detské ihrisko a oddychovú zónu. Byt je orientovaný do tichej vedľajšej ulice a uzatvoreného dvora. Parkovanie v okolí domu na rezidentských miestach podľa aktuálne zavádzanej parkovacej politiky mestskej časti.
Byt prešiel v roku 2012 rekonštrukciou, ktorá zahŕňala nové rozvody vody, nové kúrenie a tepl8 voda s vlastným kondenzačným kotlom Vaillant, nové elektrické rozvody, renováciu parkiet v troch izbách, kompletnú rekonštrukciu kúpeľne a WC.
Dispozícia bytu:
Byt má veľkorysú vstupnú halu so vstavanou skriňou, z ktorej je prístup na WC, francúzsky balkón.. Priestranná a slnečná kuchyňa je orientovaná do dvora, susedí s polizbou. Je v nej inštalovaný kondenzačný plynový kotol Vaillant, ktorý zabezpečuje teplú vodu aj kúrenie s automatickou reguláciou teploty v byte. Polizba má vlastné okno, je tiež orientovaná do dvora, je vhodná ako pracovňa. Svetlá kúpeľňa s vlastným oknom s podlahovou plochou 8 m2, má vaňu aj murovaný sprchovací kút, bohatý priestor pre umiestnenie práčky aj sušičky prádla. Tri, vedľa seba ležiace izby každá s podlahovou plochou 21 m2 sú orientované do tichej vedľajšej ulice. K bytu prislúcha suchá suterénna, z dvoch strán murovaná pivnica s podlahovou plochou 8 m2.

Ďaľšie informácie:

- Bytový komplex vlastní viaceré nebytové priestory, ku ktorým má tento byt vlastnícky vzťah. Príjem z prenájmu týchto priestorov je príjmom fondu opráv, znižuje náklady prevádzky bytu
- Náklady bytu predstavujú mesačne pre 4 osoby 170 EUR ( 80 EUR správcovi náklady bytu, 50 EUR plyn, 40 EUR elektrina)
- na byte nie sú žiadne ťarchy, je okamžite voľný na predaj
- Parkovanie v okolí domu na rezidentských miestach podľa novej parkovacej politiky mestskej časti
- káblové pripojenie TV-Internet, existujúca zmluva internet s UPC
- bytový komplex je v správe spoločenstva vlastníkov so službami správcovskej spoločnosti
- dvor bytového komplexu je dostupný pre krátkodobý vjazd osobných aj nákladných áut v prípade sťahovania, rekonštrukčných prác a podobne.


CENA: 340.000 EUR

V cene je zahrnuté spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách v spolupráci so skúseným realitným managerom. Alternatívne je možné realizovať predaj prostredníctvom zvolenej realitnej kancelárie.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty