Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2022
Boliarov, Boliarov
SKVOSTNÝ MALEBNÝ DOMČEK, 17 MIN OD KE. POZOR: 4 MIN BEZ STRESU
109 990 €

SKVOSTNÝ MALEBNÝ DOMČEK, 17 MIN OD KE. POZOR: 4 MIN BEZ STRESU

109 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 75 m2
  Zast. plocha: 75 m2
  Plocha pozemku: 2700 m2
 • Cena za m2: 1 466,53 €/m²
  ID inzerátu: 4554059
STOP.
Prosím, nečítaj ďalej, ak si pesimista a neteší ťa život.. To, čo je napísané ďalej, patrí len a len šťastnému človeku, ktorý má cieľ, víziu a je presiaknutý pozitívnou energiou.
STOP.
Nepozeraj na ďalšie riadky, ak nehľadáš skvost. Ak si ešte nedozrel a naďalej sa opájaš predstavou, že to hodnotné tkvie iba v modernom a technickom. Ak nehľadáš čaro vecí s patinou minulosti a naturálnosti..

PROLÓG.
Ty si však už zrejme vyspelou osobnosťou. Hľadáš všadeprítomný pokoj prestretý na rozprávkovo zvlnenom pozemku s nádhernou zelenou trávou? Si fanúšik harmónie prírody, tlkotu Zeme, chutného vzduchu či možnosti pestovať alebo chovať počúvajúc árie operencov? Chceš zaspávať zaliaty tichom a skutočnou tmou, hoci budeš len 17 min od tabule Košice?
Túžiš po prvýkrát v živote navnímať intenzívny pocit týždňovej dovolenky - no potom si ihneď uvedomíš, že si tu prežil "iba" (až) sobotu a nedeľu?
Hľadáš miesto, kde naozaj získaš voľnosť, kde budeš vedieť osobnostne pookriať a kde naplno vytvoríš - možno aj umelecké diela? Si ten typ, ktorý sa chce nechať nerušene unášať svojím flow a vymyslieť TO? Si manažér, no chceš byť aj v čase voľna online zastihnuteľný a chceš mať tú možnosť dofrčať do Košíc za 13 min (počítaš samozrejme s porušením rýchlostného limitu), hoci ju možno nikdy využiť nebudeš chcieť? Tvoje TO môže byť tvoja najvzácnejšia chvíľa samoty, keď nerozmýšľaš o biznise, a predsa zazrieš kryštálovo čistú ideu, ako v tvojej firme či oddelení strojnásobiť tržby a získať prim na trhu..
Už dlho sa obzeráš po unikátnych perlách, ktorých je ale málo ako šafránu a ak sa aj objavia, obratom miznú z ponúk realitných portálov?
Dnes máš naozaj šťastný deň, pretože nasledujúca ponuka je stále aktuálna. Poď a prestaň podliehať konvenciám, pretože konvencie zväzujú.

K VECI.
Realitno-konzultačná spoločnosť EQUILIBRIO real v spolupráci s Richardom Gálom a Oľgou Staňovou ponúka na predaj stelesnený realitný sen s unikátnou polohou v rámci dediny Boliarov: na konci slepej ulice, s jediným susedom.
V tomto príbytku, ktorého čaro pramení v jednoduchosti a jeho nevšednej "obyčajnosti", tvoril vyše 10 rokov známy slovenský umelec, herec, spisovateľ a skladateľ, ktorého tvorba sa hrá nielen na Slovensku, ale okúsila aj Broadway. Svoje dielo označuje ako poviedky pre usmiatych ľudí, ako balíček pozitívnej energie, ktorá ľuďom pomáha rozvíjať to najlepšie, čo je v nich. Ak jeho čitateľ náhodou spadne, nezúfa si. Vstane a kráča.
Práve tu vznikol minilexikón základných právd, vďaka ktorým aj tvoj život môže nadobudnúť zmysluplnejší rozmer.

Zastavaná plocha domu je 75 m2. Dom je postavený z vaľkov a je obložený drevom, čo z neho vytvára rozprávkovú chalúpku na relaxačný oddych v prírode a pokojné dlhodobé bývanie. V dome sa nachádza obývacia miestnosť, spálňa a kuchyňa. Vedľa hlavných dverí do domu sa nachádza ďalší vstup, ktorý vedie cez vstupnú miestnosť do kúpeľne spojenej s WC a do špajze. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, WC, umývadlo a práčka.
Celková plocha nádherného pozemku je 2700 m2 (30x90 m) s okrasnými aj ovocnými stromami (slivky, čerešňa, višňa, orechy, jablone, ringloty). Na dvore pri dome sa na nachádza záhradka a skalka. Dvor ti poskytne bohatý priestor na výstavbu bazéna, altánku s krbom či iných rekreačných prvkov.
Do kolien ťa dostane vysadený brezový háj - jeho atmosféra ťa opojí pocitom pominuteľnosti jedinečných okamihov, ktoré ale budeš chcieť zachytiť tak, ako sa vietor tíško vytrvalo zachytáva a obtiera o lístky týchto briez a vydáva pritom podmanivé šustenie.. Darmo, ako písal F. Hrubín: "Živote, postůj, tohle je jistě ta chvíle chvil.." A predsa sa stotožníš s vďakou, že život nezastal. Pretože "z každé chvíle se rodí tisíc nových chvil."

Strecha domu je zhotovená z pálenej škridly, krov je zachovalý. Celkový príjemný dojem z nehnuteľnosti vytvárajú aj okná a dvere, ktoré sú zhotovené z dreva. V kuchyni pri kachľovej peci sa nachádza dlažba, v ostatných častiach domu sú na podlahe drevené dýle. Voda je zavedená priamo do domu z vlastnej výdatnej studne, ktorá sa nachádza priamo na pozemku - vraj najchutnejšia voda v celom okolí - posúdiš sám, stačí k nej privoniať a ochutnať ju. Ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickým bojlerom. V dome sa kúri drevom v dvoch nádherných dominantných kachľových peciach ( kuchyňa + obývačka ). Dom je suchý, žiadna vlhkosť.

K domu prislúcha aj menší murovaný dvojpodlažný domček, ktorého spodnú časť o výmere 12,7 m2 (2,7m x 4,7m) využiješ na odkladanie zeleniny, ovocia, ale aj skladovanie ďalších užitočných vecí potrebných na uspokojivé práce okolo domu. Vrchná časť pristaveného domčeka s výmerou 15,6 m2 (3m x 5,2m) je excelentne presvetlená 2 preskleniami orientovanými na J a Z, čo ti umožňuje tieto priestory zasvätiť umeniu.. Ateliér, tvorivá dielňa, privátna vernisáž? Ty rozhodneš, si pánom osudu tejto brilantnej stavby, ktorá neodmysliteľne dodáva ráz a šmrnc celému .. Doplň si sám, prenechávam ti moc kriesiť a zhmotňovať myšlienky obrody a tvojho ďalšieho smerovania.

Na dom máme vyhotovený znalecký posudok na sumu 112 000€.

CHOP SA ŽIVOTNEJ SANCE.
Cena je len číslo - ekvivalent hodnoty? Ani zďaleka. Pretože tento stav beztiaže a znovuzrodenia (ktorý je ihneď obývateľný s vybavením ako na fotografiách) môžeš získať za cenu porovnateľnú s malým a stiesneným 1 izbovým bytom v KE. A to všetko aj s možnosťou vybavenia "klasickej" hypotéky, nakoľko predmetná nehnuteľnosť je vedená na LV ako dom s prislúchajúcimi pozemkami, a teda je plne prefinancovateľná.

AKO.
0948 901 184.
Neváhaj ani minútu a ber HO. Zavolaj a buď medzi prvými. Už len krok a si kráľ - pretože získaš to, po čom iní iba túžia a zároveň to strácajú. Nedovoľ, aby ťa niekto predbehol - na to jednoducho nie je priestor, ty nechceš stratiť, ty chceš získať. A získaš.
0948 901 184.
Tri slová: EQUILIBRIO

3D SKEN - VIRTUÁLNA OBHLIADKA
Môžeš dostať, stačí si len popýtať - radi ti ho zašleme na email. Atmosféru však navnímaš len na tvári miesta, ale to si zrejme plne uvedomuješ.

PARADOX.
Čítaš to už viac ako avízované 4 minúty. Slovo stres sa stáva pre teba neznámym pojmom. Odpoveď na tvoju nevyslovenú otázku je jasná: Áno, chceš to. Áno, potrebuješ to. Nepotláčaj to, čo sa vynára v tvojej mysli. Možno nie si rojko, ale sen je mnohokrát skutočnejší ako realita, ktorá ťa obklopuje. Začni žiť svoje sny. Ako? Urob prelink na AKO.

EPILÓG.
Majiteľ nehnuteľnosti si vyhradzuje právo na výber kupujúceho podľa najlepšej ponuky.
O viac informácií o nehnuteľnosti, prosím kontaktujte realitnú kanceláriu EQUILIBRIO real na tel. č. 0948 901 184. Pri predaji nehnuteľnosti zabezpečujeme kompletný právny a v prípade potreby aj finančný servis.
Fotografie a text inzerátu sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie EQUILIBRIO real.
Ich kopírovanie podlieha autorským právam.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet špájz: 1
 • Orientácia: Juhozápadná
 • Kúrenie: Iné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty