Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 01. 2022
Bratislava III - Nové Mesto
Rezervované - 3 VEŽE - MODERNÝ a ŠTÝLOVÝ 3-i BYT S GARÁŽOU V CENE V TOP LOKALITE - BAJKALSKÁ
319 000 €

Rezervované - 3 VEŽE - MODERNÝ a ŠTÝLOVÝ 3-i BYT S GARÁŽOU V CENE V TOP LOKALITE - BAJKALSKÁ

319 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 77 m2
  Zast. plocha: 77 m2
 • Cena za m2: 4 142,86 €/m²
  ID inzerátu: 4555197
B10 vám ponúka exkluzívne na predaj veľký, moderný a plne zariadený 3-izbový byt v tehlovej stavbe v komplexe 3 veže na Bajkalskej ulici.


Tento byt predstavuje svojim charakterom skutočne ideálne bývanie pre rodinu s deťmi, ktorá ocení všetky benefity ktoré vám budú predstavené.


Po vstupe do bytu máme po ľavej strane predsieň ktorá ponúka praktický úložný priestor, a následne sa pred nami otvára kuchyňa, ktorá je riešená formou otvoreného konceptu spolu s obývacou izbou z ktorej vedie vchod na loggiu, a tá ponúka svojou veľkosťou možnosť na plnohodnotný relax, ako aj úložný priestor. Z obývačky prechádzame chodbou do ďalších dvoch izieb, do WC a do kúpeľne ktorá je samostatná a oddelená od WC. Celému bytu dominujú obrovské hliníkové okná dodávajúce bytu požadovaný nádych a svetlosť. 


BYT:
Podlahová plocha bytu samotného predstavuje 75m2, podlhovastá loggia má 7m2 a je orientovaná na príjemnú východnú stranu, čo znamená do vnútrobloku pokojnej časti štadiónu Pasienky, a teda ruch z hlavnej cesty je úplne eliminovaný. 
Byt sa nachádza na 5. poschodí a predáva sa zariadený. Kuchyňa je kompletne vybavená vstavanými spotrebičmi (chladnička, indukčná doska, umývačka riadu, digestor) V celom byte sa nachádzajú vstavané skrine, plávajúce podlahy a všade sú vymaľované steny. Taktiež je urobená aj príprava na klimatizáciu. Ďalšou výhodou tohto bytu je minimálna hlučnosť a bezproblémoví susedia. 


Podmienkou pri kúpe bytu je aj kúpa pivničnej kopky v cene 9 000€, ktorá je umiestnená na praktickom 4. poschodí a teda hneď pod bytom.
V CENE BYTU JE AJ 1X PARKOVACIE MIESTO !


K bytu je možnosť dokúpiť aj daľšie parkovacie miesto, ktoré je umiestnené hneď vedľa prvého ktoré je v cene. Miesto je navyše v rohu garáže, čím dostávame rohový priestor vhodný až na 2 motorky. Takisto pripadá možnosť urobiť z parkovacích miest dvojgaráž. 
Veža v ktorej sa byt nachádza má samostatný garážový hlavný vstup čo zabezpečí bezproblémové parkovanie bez zápchy a čakania.


LOKALITA: 
Ide o obľúbenú časť Nového mesta, vďaka jej kompletnej občianskej vybavenosti. Strategická poloha a blízkosť centra tvoria z tejto lokality jednu z najobľúbenejších v Bratislave. V tesnej blízkosti sa nachádzajú obchodné centrá, školy, škôlky, parky, športoviská a zdravotné strediská (zubná ambulancia a pohotovosť). V tomto centre vám určite nebude nič chýbať ak ste človek ktorý vie oceniť vymoženosti mestského bývania na prémiovej úrovni. Dostupnosť MHD je veľmi dobrá zo všetkých smerov. 


KOMPLEX 3 VEŽE:
Známy komplex 3 veže dominuje Bajkalskej ulici už vyše 10 rokov. Súčasťou každej veže je:
-nonstop recepcia
-súkromná SBS
-privátne fitness centrum v každej z veží určené iba pre majiteľov bytov
-family room na organizovanie osláv
-súkromná oddychová zóna
-na 4. poschodí je majiteľom k dispozícií park so zeleňou, detské ihrisko,, altánok aj gril – oáza oddychu a spoločenského spolunažívania obyvateľov
-na prízemí je množstvo prevádzok vrátane potravín, reštaurácií a služieb.


ODPORÚČANIE MAKLÉRA:
Celkovo tento byt pôsobí vynikajúcim dojmom. Jeho stav je bezchybný aj preto, že majitelia v ňom 4 roky nebývali. Pri zariaďovaní boli použité kvalitné materiály. Od vstavaných skríň, cez plne vybavenú kuchyňu až po podlahy. Samozrejmosťou sú aj bezpečnostné vchodové dvere najvyššej kvality. Náš ponúkaný byt sa nachádza vo veži č. 3, a teda v najnovšej veži ktorá bola dostavaná v roku 2010. 


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900
ID: 93470
Cena: 319000 € 
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu