Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 01. 2022
Krakovská, Košice IV - Juh
Predaj 2izb. byt Košice Juh - Krakovská ul., výmera 40m2
108 900 €

Predaj 2izb. byt Košice Juh - Krakovská ul., výmera 40m2

108 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1 m2
 • Cena za m2: 108 900 €/m²
  ID inzerátu: 4555992
VISIT REAL s.r.o. Vám po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke exkluzívne ponúka príjemné a tiché bývanie v kvalitne zrekonštruovanom 2.izb. byte /rok 2016/ s kuchynským kútom v osobnom vlastníctve.

Byt pozostáva z dvoch izieb, kuchynskej časti a príslušenstva, ktoré tvorí kúpeľňa, WC, chodba, predsieň a komora na spoločnej chodbe).

Byt má úžitkovú výmeru podľa portálu katastra 40 m2 (podlahová plocha bytu + plocha kumbálu na spoločnej chodbe).

Vo vlastníctve majiteľa je aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod obytným domom. Byt sa nachádza na ideálnom 7.p./8.p.. Byt nemá loggiu. Nádherný výhľad na zeleň a JUH Košíc.

DISPOZÍCIA BYTU

Z chodby je vstup do samostatnej toalety, kúpeľne a cez malú predsieň s dostatočným priestorom na skrine a do obývacej izby spojenej s kuchynským kútom a spálne.

Nová dispozícia bytu spočíva vo vytvorení samostatných vstupov do izieb vďaka vymurovaniu priečok a vytvoreniu predsiene.

Byt je stredový, orientovaný na juhovýchod, je presvetlený, slnečný a teplý.

Výťah stojí na každom poschodí. Byt spĺňa všetky požiadavky bytu vhodného na prenájom v prípade kúpy ako investície do nehnuteľnosti - širšie centrum mesta, samostatné vstupy do jednotlivých častí bytu, nízke náklady na bývanie.

REKONŠTRUKCIA BYTU

Rekonštrukcia bytu prebehla v roku 2016, použité boli kvalitné stavebné a finálne materiály.

Nová dispozícia:

novovymurované jadro
nové elektrické rozvody, rozvody vody a odpadu
nové podlahy, dlažby, obklady
sanita /sprchovací kút/
nové radiátory s termostatickými hlavicami a regulátormi tepla.
Okná sú plastové, vnútorné žalúzie
nové Interiérové dvere ,
bezpečnostné vchodové dvere,
v izbách a v kuchyni sú podlahy plávajúce laminátové, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba.
BYTOVÝ DOM

Spoločné priestory prešli rekonštrukciou /2019/ , menené plastové okná v spoločných priestoroch, výmena vstupnej brány, urobený bezbariérový vstup. V roku 2021 menený nový výťah /stojí na každom poschodí/. Správu vykonáva: Správa domov Košice s.r.o., Hroncova 5, Košice.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Bezproblémové parkovanie pred bytovým domom a pred garážami, susedia slušní a tichí. Možná kúpa formou hypotekárneho úveru. Predaj bytu nie je ničím podmienený. Na byte nie je žiadna ťarcha. Byt je voľný a po kúpe k dispozícii na sťahovanie.

*Nízke mesačné platby - na dvoch ľudí - platba správcovi - 115,-eur.

LOKALITA

Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou (škôlky, školy, domovy, sociálnych služieb Univerzitná nemocnica L.Pasteura, pošty, banky) , s vvýbornou dopravnou infraštruktúrou (MHD a SAD) a nákupnými možnosťami – v tesnej blízkosti potraviny FRESH, OC CASSOVIA, OPTIMA, Merkury Market a iné…

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi. Zónu oddychu Vám poskytnú parky, ihriská, športovo-zábavný areál Magenta na Alejovej ul., športovo-relaxačné centrum.Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 9
 • Podlažie: 8
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty