TOCA – ZMLUVNE - predaj novostavby rodinného domu v Kotešovej
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2021
Kotešová, , Bytča
TOCA – ZMLUVNE - predaj novostavby rodinného domu v Kotešovej
148 900 €

TOCA – ZMLUVNE - predaj novostavby rodinného domu v Kotešovej

148 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Provízia zahrnutá v cene: Áno
    ID inzerátu: 4556257
TOCA – ZMLUVNE U NÁS - predaj novostavby moderného rodinného domu v Kotešovej. Murovaný tehlový 4izbový rodinný domy s podlahovou plochou 96m2 plus zastrešená terasa o výmere 22m2 na pozemku s plochou 702m2 sa nachádza v okrajovej časti obce pod lesom v romantickej a tichej oblasti. Novostavba domu je napojená na žumpu a s vlastný zdroj vody. Dom sa predáva v stave hrubej stavby čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Takto máte dokončenie pod dohľadom a môžete tak znížiť cenu dokončenia stavby. Pozemok je slnečný a je situovaný pri obecnej ceste. Pôdorys je rozdelený na dennú a nočnú časť s vchodom z boku stavby. Dom pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC, zádveria, chodby, technickej miestnosti a obývačky s kuchyňou. Z obývačky vedú veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhovýchodnú stranu. Profesie na dokončenie stavby do stavu HOLODOM alebo NA KĽÚČ máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby.

Krátke video z okolia domu Vám zašleme na požiadanie.

Cena nehnuteľností je 148.900€ (cena je odsúhlasená s predávajúcim)
Je možné dohodnúť dokončenie domu do stavu HOLODOM už s realizátorom výstavby.

Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý - TOCA real, s.r.o. Bytča

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je - Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatná a nezáväzná.

Doplnkové charakteristiky

  • Rok výstavby: 2021

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu