Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2022
Piešťany
Rodinná vila a samostatný rodinný dom v blízkosti Piešťan
Cena dohodou

Rodinná vila a samostatný rodinný dom v blízkosti Piešťan

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 376 m2
  Zast. plocha: 361 m2
  Plocha pozemku: 2434 m2
 • ID inzerátu: 4557824
Cítiť sa ako anglický vojvoda na svojom skromnom letnom panstve nemusí byť výhradne záležitosťou rodokmeňa. Na pozemku s výmerou 2.434 m2 nájdete okrem hlavnej vily aj samostatný dom pre hostí, jazierko s vonkajším bio bazénom, rozsiahlu, starostlivo udržiavanú záhradu s ovocnými stromami, okrasnými kríkmi aj záhradný domček pre záhradníka. Túto jedinečnú vilu s dušou umelca nájdete neďaleko Piešťan. Vila príznačne susedí so záhradou Moravianskeho kaštieľa. Pre zvýšenie pocitu súkromia je umiestnená v zadnej časti pozemku.

Prízemiu dominuje priestranná preslnená obývacia izba s kozubom s výhľadom do záhrady, plne zariadená kuchyňa s masívnou kuchynskou linkou a jedáleň. Dušu umelca tu nájdete v každom kúte, v každom doplnku a každý výhľad pôsobí útulne a hrejivo. Okrem toho sú tu umiestnené kúpeľňa, technická miestnosť, sklad a garáž. Na poschodí sú 3 spálne, veľká chodba so vstavanými skriňami a kúpeľňa s hydromasážnou vaňou. Pivničné priestory ukrývajú hobby miestnosť a sklad. Vykurovanie v dome je podlahové na prízemí a radiátormi na poschodí.

V prednej časti pozemku sa nachádza hosťovský dom, prípadne dom pre rodičov. Celý areál by spoľahlivo slúžil ako viacgeneračné bývanie, alebo bývanie spojené s podnikaním. V pohodlí otvorenej obývacej izby, ktorá slúžila ako ateliér, budete radi tráviť voľné chvíle s panoramatickým výhľadom do záhrady. 2 schodiská v obývacej izbe Vás zavedú na poschodie s galériou, oddychovú časť, kúpeľňu so sprchovým kútom, umývadlom a WC. Na prízemí je utešený byt s kuchyňou, kúpeľňou a spálňou. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom. Obe nehnuteľnosti sú tehlové, napojené na elektrinu, vodovod a plyn, kanalizácia je pred domom. Vzhľad nehnuteľností, interiéru aj záhradné úpravy boli inšpirované práve anglosaským spôsobom bývania s dôrazom na pôžitok v hľadaní najlepšieho spôsobu oddychu.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2004
 • Rok kolaudácie: 2004
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 6

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty