Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 01. 2022
Trenčín
43 m2, Kancelárie na prenájom, Trenčín
344 €/mes.

43 m2, Kancelárie na prenájom, Trenčín

344 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 43 m2
 • Cena za m2: 8 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4559068
Ponúkame na prenájom kancelárie v administratívnej  budove v Trenčíne priamo v centre. Priestory sú zrekonštruované. K dispozícii je kancelársky priestor s výmerou 43 m2 pozostávajúci jednej miestností, situovaný na 1. poschodí v budove s výťahom. Pri prenájme kancelárii je k dispozícii spoločné príslušenstvo (vybavená kuchynka, WC dámske a pánske) na tom istom poschodí, upratovanie spoločných priestorov ako i hygienická výbava na WC je poskytované a zabezpečené  prenajímateľom objektu a je už zahrnuté v celkovej cene za prenájom.  V cene nie je poplatok za energie a internet.

Priestory sú je vybavené štruktúrovanou kabelážou, ústredným vykurovaním s možnosťou regulácie a nastavenia želanej teploty.

V okolí budovy možnosť parkovania na vyznačených mestských platených miestach (Pásmo A, centrum, v blízkosti je aj pásmo F, dlhodobé, pri Kolibe).

Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 8,- €/m2/mes. bez DPH plus energie. Elektrická energia je meraná samostatne, zálohy na ostatné služby (voda, kúrenie).  Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 1
 • Výťah: Áno
 • Verejné parkovanie: Áno
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Prístupová komunikácia: Betónová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty