Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 11. 2021
Lehnice
Pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov - Lehnice
77 €

Pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov - Lehnice

77 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • ID inzerátu: 4559894
Ponúkame na predaj krásny, rovinatý slnečný pozemok o výmere 2036 m2 v obci Lehnice - Masnikovo. K pozemku vedie asfaltová cesta s verejným osvetlením. Pozemok je oplotený z dvoch strán. Na ľavej strane sa nachádza rodinný dom. Za pozemkom sú záhrady. Nakoľko je pozemok situovaný na okraji zastavaného územia obce, žiadny ďalší sused Vám už v budúcnosti nepribudne. Pozemok poskytuje ideálne podmienky na výstavbu rodinného domu. Rozlohou, ako aj umiestnením je ale rovnako vhodný aj pre menší developerský projekt. Inžinierske siete pri pozemku.
V blízkosti obce sa nachádza rýchlostná cesta R7 s napojením na diaľničný obchvat D4, čo umožňuje výrazne rýchlejšiu a bezproblémovú dostupnosť do hlavného mesta. Cena pozemku: 77 € / m2.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu