Dátum aktualizácie: 28. 11. 2023
Myslenická, Pezinok
TOREA - 4i RODINNÝ DOM S OBCHODNÝMI PRIESTORMI - GRINAVA, PEZINOK
630 000 €

TOREA - 4i RODINNÝ DOM S OBCHODNÝMI PRIESTORMI - GRINAVA, PEZINOK

630 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 260 m2
  Zast. plocha: 260 m2
  Plocha pozemku: 1444 m2
 • Cena za m2: 2 423,08 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4560490
KVALITNÉ PRIESTORY NA BÝVANIE A PODNIKANIE NA HLAVNOM ŤAHU DO BA
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj (prípadne na prenájom obchodných priestorov s možnosťou odkúpenia) poschodový rodinný dom s obchodnými priestormi v Pezinku, miestna časť Grinava. Rodinný dom má podlahovú plochu 260m2 a je postavený na pozemku vo výmere 1444 m2 a nachádza sa na hlavnej Myslenickej ulici v Grinave. Rodinný dom je rozdelený na podnikanie (prízemie so samostatným vstupom z ulice) a bývanie na poschodí. Samotný dom bol kolaudovaný síce už v roku 2000, ale úplné dokončenie bolo zrealizované v roku 2018.

Obchodné priestory na prízemí sú napojené na všetky siete /voda, elektrina, plyn/ a majú vlastné merače.

Na poschodie vedie samostatný vstup /schodisko/ do bytu. Jeho dispozíciou Vás prevedie DOSTUPNÁ 3D A VIDEO OBHLIADKA. Súčasťou bytu sú 4 samostatné izby, 2 kúpeľne /vaňa, sprchový kút/, jedna je prepojená so šatníkom. V byte na poschodí je elektrické podlahové kúrenie a elektrické radiátory, dom disponuje vlastnou FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRŇOU, centrálnym vysávačom, kamerovým systémom a alarmom.

Súčasťou bytu je ďalšia malá bytová jednotka s kuchynkou slúžiaca na kanceláriu s výstupom na dvor. Pod ňou sa však nachádza skrytý vnútorný bazén, ktorý je možné odkryť a obnoviť.

Dom je postavený z kvalitných materiálov, podlahy sú kombináciou dreva, laminátu, dlažby. Nábytok v dome bol robený zväčša na mieru.

Súčasťou domu je aj 2-garáž, s možnosťou parkingu viacero áut a prechodom do dvora. Záhrada okolo domu je okrasná s možnosťou veľkej realizácie podľa vlastnej predstavy, nachádza sa tam altánok, studňa.

V Grinave je základná občianska vybavenosť - potraviny, MŠ, ZŠ, poblíž sú nákupné centrá /Tesco, Kaufland, Lidl/, zástavka SAD pár metrov ako aj ŽSR. Pre cestovanie do a z Bratislavy má preto bývanie v tejto časti Pezinka dopravnú výhodu.

Kúpu je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté okrem kvalitného právneho servisu, poplatkov u notára a na katastri (elektronický vklad), aj naše hypotekárne poradenstvo – zabezpečíme pre Vás najvýhodnejší úver na financovanie kúpy nehnuteľnosti. To všetko vo vlastnej réžii na základe licencie na finančné sprostredkovanie v oblasti úverov s dlhoročnou praxou (finančný agent NBS a člen siete sprostredkovateľov spoločnosti INSIA) a osobnej spolupráce s pobočkami bánk v Pezinku.

Naše viac ako 25-ročné skúsenosti na realitnom trhu v Pezinku Vám určite prinesú kvalitné služby. Veríme, že ich oceníte podobne ako títo klienti v našom krátkom prezentačnom videu: https://youtu.be/pETfziLrH6M


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2000
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2018
 • Rok kolaudácie: 2000
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí