Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 01. 2022
Gagarinova, Bratislava II - Ružinov
7izb. RD 370m2+garáž 32m2, Gagarinova ul., pozemok 503m2, ''radovka'', aj na podnikanie, pôvodný stav
629 900 €

7izb. RD 370m2+garáž 32m2, Gagarinova ul., pozemok 503m2, ''radovka'', aj na podnikanie, pôvodný stav

629 900 €

DOHODA


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 320 m2
  Zast. plocha: 148 m2
  Plocha pozemku: 503 m2
 • Cena za m2: 1 968,44 €/m²
  ID inzerátu: 4562714
====
Predaj 7 izb. rodinného domu so záhradou a dvojgarážou v tichej časti Ružinova na Gagarinovej ul. Dom sa nachádza v tichej lokalite v zástavbe rodinných domov, bez negatívnych účinkov okolia..
====
Výmera podlahovej plochy RD je cca 320m2 + garáž 36m2, pozemok patriaci k domu má výmeru 503 m2 vrátane zastavanej plochy 148m2.
====
Rodinný dom je napojený na všetky IS, je trojpodlažný, čiastočne podpivničený s 2 nadzemnými podlažiami a je súčasťou radovej uličnej zástavby.
====
Dom je postavený na základovej doske zo ŽB, z obvodového muriva hr. 450 mm so zateplením, fasáda domu sieťka a silikátová omietka. Nosné murivo je z tehál a porobetónových tvárnic 400 mm. Deliace priečky sú tvorené z tehlového muriva hr. 110.
Stropná konštrukcia je tvorená železobetónovým stropom, uloženým na nosných múroch, stužených žel. betónovým vencom. Strecha je sedlová, strešná krytina je asfaltový šindel.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Na 1.PP = suterén o výmere 112,81m2 sa nachádza chodba, spoločenská miestnosť, sklad, WC, technická vybavenosť domu - kotolňa, vodáreň. / Podpivničenie cca 80%
Na 1.NP = prízemie o výmere 146,38m2 sa nachádza zádverie, chodba, kúpeľňa, WC, kuchyňa, obývacia izba, izba, izba, garáž a schodisko.
Na 2.NP = poschodie o výmere 146,38m2 sa nachádza chodba, kúpeľňa, WC, kuchyňa, izba, izba, izba, schodisko a prekrytá terasa.
====
Dom je v pôvodnom udržiavanom stave, avšak vhodný na komplexnú rekonštrukciu podľa predstáv nového vlastníka. Okná a vchodové dvere plastové, dvojsklo. Interiérové dvere drevené plné alebo presklené. Vstupné dvere plastové s presklením a bezpečnostným zámkom. Elektroinštalácia svetelná aj motorická. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vykurovanie plynovým kotlom s radiátormi.
====
Pozemok záhrada patriaca k domu poskytuje počas letnej sezóny ideálne miesto na oddych a relax.
====
Z lokality je dobré dopravné napojenie do centra mesta a na diaľničný obchvat. Lokalita sa vyznačuje dobrou infraštruktúrou (obchody, ZŠ, MŠ, banky, pošta, zastávka MHD, lekáreň ako aj ostatné prevádzky obchodu a služieb.
====
Dom je bez tiarch, kúpou voľný, vhodný na kúpu aj ako dvojgeneračné rodinné sídlo, aj v kombinácii firemné účely + bývanie.
====
Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku pre Vás radi zabezpečíme, aj cez víkend:
tel: 0905 450 900, 0905 100 105
e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk
====
© Text, fotografie, obrázky a 3D virtuálna prezentácia sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 7
 • Počet pivníc: 1

Doplnková informácia

Kvalitná fotodokumentácia, 3D prehliadky objektov, YouTube vídeá, výstižné popisy v inzercii, všetko to, čím môže Vaša nehnuteľnosť vyniknúť v inzercii na realitných portáloch a soc

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty