Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 12. 2021
Radlinského, Bánovce nad Bebravou
Na predaj polyfunkčný objekt Bánovce nad Bebravou, ul. Radlinského
305 000 €

Na predaj polyfunkčný objekt Bánovce nad Bebravou, ul. Radlinského

305 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Polyfunkčný objekt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 814 m2
  Plocha pozemku: 496 m2
 • Cena za m2: 374,69 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4563814
3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=zZHxUbjUpAH

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/b4DAHeE1FJEEXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 3-podlažnú  polyfunkčnú budovu v centre Bánoviec nad Bebravou,  vhodnú na podnikanie s 5-izbovým bytom na bývanie. Polyfunkčná budova je postavená na pozemku o rozlohe 496 m2, z toho zastavaná plocha predstavuje 361 m2.  Budova je kompletne zrekonštruovaná, dispozične riešená tak, že priestory sú navzájom priechodné, Prvé podlažie tvorí obchod s kanceláriou, skladom, chodby a WC s prechodom do podnikateľských dielní. Nad obchodom sa nachádza 5-izbový byt, ktorý pozostáva z 2 obytných miestností, kuchyne, kúpeľne a WC, na ďalšom podlaží sú ďalšie 3 obytné miestnosti + kúpeľňa + WC. Časť podnikateľských dielní tvorí:: 1 podlažie: schodisko, dielňa o rozlohe 165,61 m2, sklad + garáž o rozlohe 79,8 m2. 2. podlažie: dielňa + kancelária + šatňa, spolu o rozlohe cca 250 m2. Polyfunkčný dom je napojený na všetky inžinierske siete, el. energia, voda, plyn, kanalizácia. Vykurovanie je riešené dvomi samostatnými plynovými kotlami + vykurovanie v dielňach plynovými gamatkami. Na dvore o rozlohe 135 m2 je možnosť parkovania 4 vozidlám, bezproblémový prístup z asfaltovej prístupovej cesty. Priestory sú kompletne vypratané s výnimkou kuchynskej linky v byte a obchodu, ktorý je v súčasnosti v prenájme.   Prosíme o vyžiadanie obhliadky len vo vážnom záujme, orientujte sa podľa priloženej virtuálnej prehliadky. MAKLÉR ODPORÚČA!

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!
+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 20
 • Počet garáží: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty