Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 03. 2023
Ul. františkánov, Komárno
Predaj dvoch 3-izbových bytov * TOP lokalita *
Cena dohodou

Predaj dvoch 3-izbových bytov * TOP lokalita *

Ul. františkánov, Komárno, okres Komárno
Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 164 m2
  • ID inzerátu: 4564184
Predaj dvoch spojených 3-izbových bytov (spolu 164 m²) s MOŽNOSŤOU OPÄTOVNÉHO ROZDELENIA v najlepšej lokalite Komárna!

Ponúkame na predaj exkluzívny 6-izbový veľkometrážny byt s celkovou rozlohou podlahovej plochy 164 m², s terasou (9 m²), pivnicou (6,9 m²) a samostatne stojacou garážou (18 m²), k bytu prislúcha tiež nebytový priestor s rozlohou 17 m², ideálny na prenájom na komerčné účely. Byt vznikol spojením dvoch, pôvodne samostatných, bytových jednotiek a je možné ho bez veľkých stavebných úprav opätovne rozdeliť. Byt sa nachádza v bytovom dome s uzavretým súkromným dvorom s veľkorysými parkovacími plochami a udržovanou zeleňou. Bytový dom leží v jednoznačne najlukratívnejšej lokalite Komárna, na ulici Františkánov, v úplnom historickom centre mesta (v bezprostrednom dosahu pešej zóny, Nádvoria Európy, všetkých historických pamätihodností, kultúrnych a športových zariadení, škôl, univerzity a úradov verejnej správy).

Byt je vhodný pre klienta hľadajúceho investičnú príležitosť, ktorý byt rozdelí na dve samostatné bytové jednotky s cieľom ich následného predaja alebo prenájmu. Byt je taktiež mimoriadne zaujímavý pre náročného klienta hľadajúceho reprezentatívne bývanie v historickom centre mesta a pritom s maximálnou mierou súkromia, výborným zabezpečením a možnosťou parkovať viacero osobných automobilov.

Z investičného hľadiska, predstavuje ponúkaný súbor nehnuteľností, vzhľadom na možnosť rozdelenia bytu a výhodnú cenu, nepochybne najlukratívnejšiu investičnú príležitosť svojho druhu na realitnom trhu v Komárne.
Vďaka lokalite s dlhodobo najvyššími a stále rastúcimi cenami nehnuteľností v Komárne, možno v prípade ďalšieho predaja bytu, a najmä v prípade budúceho samostatného predaja dvoch bytov po rozdelení, rátať so značným kapitálovým výnosom.
V prípade kúpy bytu za účelom dlhodobého prenájmu, sa vďaka cenovým reláciám danej lokality (ceny prenájmov sú v tejto lokalite porovnateľné s cenami prenájmov vo veľkých mestách!) a vďaka možnosti samostatného prenájmu hneď štyroch priestorov (okrem dvoch bytov aj nebytového priestoru a garáže!) jedná o vysoko rentabilnú dlhodobú investíciu, ktorá môže byť, pri zohľadnení relatívne nízkych vstupných nákladov, oveľa výhodnejšia ako podobná investícia vo veľkom meste!

Airbnb / Booking.com:

Vzhľadom na to, že sa nehnuteľnosť nachádza v blízkom dosahu všetkých turisticky atraktívnych lokalít je mimoriadne zaujímavá aj možnosť krátkodobého prenájmu jedného alebo oboch bytov cez Airbnb a Booking.com, ktorý môže v tejto lokalite prinášať výrazne vyššie priemerné výnosy ako štandardný dlhodobý prenájom.

Dispozičné riešenie:

Dispozíciu bytu tvorí pôsobivý priestor vstupnej haly prepojený s obývacou izbou (46,9 m²), pracovňa so vstupom na terasu, manželská spálňa, dve detské izby, kuchyňa, kúpeľňa, komora a priestranná chodba. Byt sa nachádza na treťom nadzemnom podlaží zo štyroch a disponuje krásnymi výhľadmi na historické centrum mesta, zaberá väčšinu rozlohy podlažia bytového domu a má okná orientované na tri svetové strany, čo zabezpečuje, že interiér je po celý deň zaliaty svetlom. Exkluzívnym prvkom ponúkanej nehnuteľnosti je rozľahlá terasa (9 m²), ktorá disponuje panoramatickým výhľadom na historické centrum mesta a bola navrhnutá tak, aby na ňu slnečné lúče dopadali nepretržite, od východu do západu slnka.

Nebytový priestor:

Nebytový priestor má rozlohu 17 m² a je ideálny na prenájom na komerčné účely (ako masážny salón, kozmetický salón, tatérske štúdio, nahrávacie štúdio a pod.) alebo môže slúžiť majiteľovi bytu ako súkromné wellness, posilňovňa, klubovňa alebo dielňa. Vzhľadom na lukratívnu lokalitu možno v prípade prenájmu na komerčné účely očakávať nezanedbateľný príjem z nájomného!

Parkovanie:

Bytový dom ponúka v historickom centre mesta unikátnu možnosť parkovať, okrem garáže, aj v uzavretom dvore s bránou s automatickým ovládaním a na súkromnom parkovisku pred domom, ktoré prislúcha k bytovému domu (po dohode so susedmi je možné bez problémov parkovať 4-5 osobných automobilov!).


Cena nehnuteľnosti zahŕňa kompletný právny servis a poplatky spojené s vkladom na kataster.

Kontakt: +421907263035

Len Vážny záujem! - RK nevolať!

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty