Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 01. 2022
Palisády, Bratislava I - Staré Mesto
Arvin & Benet | Veľkorysý byt s terasou, parkingom a výhľadom na hrad na Palisádach
689 000 €

Arvin & Benet | Veľkorysý byt s terasou, parkingom a výhľadom na hrad na Palisádach

689 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 209 m2
 • Cena za m2: 3 296,65 €/m²
  ID inzerátu: 4565002
Výborný dojem z nehnuteľnosti podčiarkuje krásna historická budova, v ktorej sa byt nachádza. Pri jej rekonštrukcii bol kladený dôraz na historický charakter lokality i samotnej budovy. Tak, ako vás očaria spoločné priestory, ani vnútroblok nebude sklamaním, nakoľko aj vďaka výborným susedským vzťahom tu panuje príjemná atmosféra. Deti si tu nájdu priestor na hru a vy priestor na relax v udržiavanej záhrade plnej zelene. Priatelia zas ocenia bezproblémové parkovanie v uzavretom dvore.

Byt

Nehnuteľnosti dominujú  nadštandardné prírodné materiály  a funkčnosť (pôdorys môžete vidieť na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/532/velkorysy-byt-s-terasou-parkingom-a-vyhladom-na-hrad-na-palisadach). Tento nádherný byt je určený pre náročného klienta, ktorý hľadá tiché bývanie na prestížnej adrese.

Členitosť priestoru poskytuje každému z členov rodiny dostatok súkromia. Aktuálne dispozičné riešenie nemusí byť konečné, ponúka množstvo variácií, ako si vaše budúce bývanie prispôsobiť podľa vlastných požiadaviek a kritérií.

Vstupná hala na spodnom podlaží ponúka priestor na úschovu kočíka a umožňuje diskrétnu zónu, vďaka čomu nie je vstup priamo do obývacej izby, čo dodáva vyššiu mieru súkromia.

Centrálnu časť bytu na druhom podlaží tvorí otvorená galéria s dizajnovým schodiskom. Priestranná kuchyňa spojená s jedálňou bude snom každého hostiteľa, súčasťou je aj praktická komora. Vzdušná obývacia izba disponuje nadštandardnou výmerou a svetelnosť jej zabezpečujú strešné okná.

Priestor spálne opticky nadväzuje na terasu vďaka veľkoformátovým oknám, bonusom je praktický “ walk-in" šatník.

Terasa poskytuje oázu pokoja s unikátnym výhľadom na panorámu mesta na pozadí hradu. Toto je presne to miesto kde chcete tráviť príjemné večery s priateľmi alebo rodinou.

Výbornou správou je, že obe poschodia majú vlastnú kúpeľňu a toaletu.

Najvyššie poschodie ponúka rôzne alternatívy využitia. Bude nie len ideálnym detským kráľovstvom, ale rovnako poteší aj človeka, ktorý potrebuje vlastný priestor na hobby a sebarealizáciu. Ďalšou možnosťou je využitie ako samostatnú jednotku so spálňou, vlastnou kúpeľňou a šatníkom.

Nedostatok úložného priestoru je niečo na, čo sa rozhodne nebudete môcť sťažovať. Okrem množstva šatníkových skríň je budúcemu majiteľovi k dispozícii aj pivnica priamo na podlaží.

Lokalita:

Palisády sú už tradične jedna z najlepších a najprestížnejších bratislavských lokalít. Nehnuteľnosť sa nachádza pár minút chôdze od bratislavského hradu, čo len umocňuje jej atraktivitu.

Je známa výbornou občianskou vybavenosťou, v pešej vzdialenosti sa nachádza historické centrum mesta, nekonečne veľa kaviarní, reštaurácií, bánk, lekární, zdravotných zariadení, obchodov, športovísk a mnoho iného.

Blízkosť prezidentského paláca znásobuje bezpečnosť bývania v lokalite. Súčasne prezidentská záhrada ponúka možnosti prechádzok v krásnom zelenom prostredí.

Obrovským benefitom je veľkorysá ponuka parkovania v spoločnom dvore, blízkosť MHD a výborná dostupnosť na bratislavský obchvat a výpadovky smerom z hlavného mesta.

Zaujímavosťou ulice je, že sa na nej nachádza 350-ročná lipa, o ktorú si údajne priväzovala kone samotná Mária Terézia. Súčasnú podobu ulica získala do veľkej miery medzi rokmi 1870 a 1914, už vtedy to bola výborná adresa pre bratislavskú elitu, ktorou zostala dodnes.

Pár minút od bytu sa nachádza vychytená reštaurácia Johny Italiano (v Európskom dome), ktorá uspokojí aj najväčších gurmánov.

Historické centrum mesta sa nachádza pár minút chôdze, potreba auta je v tejto lokalite minimálna, všetko potrebné je v pešej vzdialenosti.

Cena: 689 000 eur
Výmera: 208,6 m² (196 m² byt + 12,60 m² terasa)

3 podlažia, 3 izby, samostatná kuchyňa, parkovanie vo dvore

Pôdorys môžete vidieť na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/532/velkorysy-byt-s-terasou-parkingom-a-vyhladom-na-hrad-na-palisadach.

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 4
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1
 • Plochy terás: 12.6 m²
 • Pivnica: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty