Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 11. 2021
Kopčany
Vidiecky rodinný dom s malým hospodárstvom
135 000 €

Vidiecky rodinný dom s malým hospodárstvom

135 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 280 m2
  Zast. plocha: 274 m2
  Plocha pozemku: 1527 m2
 • Cena za m2: 482,14 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4565073
Formou výhradného zastúpenia majiteľa nehnuteľnosti Vám ponúkame gazdovský rodinný dom s veľkým pozemkom o výmere viac ako 1500m².
Ponúkaná nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete. Nachádza sa v tichej a kľudnej časti obce a pozostáva z niekoľkých častí prirodzene tvoriacich funkčný celok.

Vstup do nehnuteľnosti je riešený sedliackym dvorom, čo dodáva pocit úplného súkromia a zároveň rozdeľuje nehnuteľnosť na obytnú a „technickú časť“.
Samotná dispozícia obytnej časti pozostáva z troch obytných miestností z ktorých jedna (obývačka) je priechodná, dvoch spální, kuchyne, veľkej komory, kúpeľne, a samostatného WC.

Obytná časť nehnuteľnosti je čiastočne podpivničená. V pivničných priestoroch, sa nachádza plynový kotol a úložný priestor. Zadnú časť domu tvorí letná kuchyňa s privedeným kúrením, tečúcou vodou, šporákom na pevné palivo, s murovanou udiarňou a ďalšie hospodárske miestnosti, ako chlievy, kurín šopa.... Na dvore sa nachádza kopaná studňa, okrasná záhradka a druhá garáž, ktorú majitelia využívali na uskladnenie náradia a záhradnej techniky. Na dome boli staré okná nahradené plastovými, v roku 2010 bola renovovaná kúpeľňa, vymenený plynový kotol a opravená strecha.

Technickú časť tvorí veľká miestnosť o výmere viac ako 45m² v minulosti využívaná na skladovanie pevného paliva (drevo, uhlie...), a garáž o výmere cca 15m² na jedno osobné auto. Nad celou technickou časťou sa nachádza pochôdzna povala.

Zadnú časť dvora tvorí priestranná slnečná záhrada s malým vinohradom a ovocnými stromami o veľkosti viac ako 960m².

Nehnuteľnosť bola doposiaľ využívaná ako rodinný dom na trvalé bývanie. Jej obrovský potenciál však novému majiteľovi dáva možnosť rôzneho využitia či už ako malé hospodárstvo, chov domácich zvierat, drobné podnikanie, prípadne je možné ju využívať ako pekný rekreačný dom.

Lokalita
Obec Kopčany v okrese Skalica leží na slovensko-moravskej hranici päť kilometrov od Holíča. V obci s dobrou občianskou vybavenosťou ( škola, škôlka, zdravotné stredisko, pošta, služby, knižnica...) sa čoraz viac rozvíja turistický ruch aj vďaka kultúrnym pamiatkam, ktoré postupne dostávajú svoj pôvodný vzhľad. V okolí obce sa nachádza množstvo možností na šport, turistiku a relax (cyklochodníky, množstvo rybníkov, lávka cez rieku Morava....)

Viac info na +421 905 229 445

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1955
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2010
 • Rok kolaudácie: 1955
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet podzemných podlaži: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty