Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 01. 2022
Stavbárska, Bratislava II - Vrakuňa
BYTY STAVBÁRSKA / Apartmán „C“
77 800 €

BYTY STAVBÁRSKA / Apartmán „C“

77 800 €

s dph


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 23 m2
 • Cena za m2: 3 382,61 €/m²
  ID inzerátu: 4568362
BYTY STAVBARSKA, sú navrhnuté ako štartovacia a cenovo dostupná príležitosť pre pár alebo jednotlivcov, ktorí hľadajú svoje vlastné bývanie. Výhodná obstarávacia cena a nízke mesačné náklady na prevádzku robia z tejto ponuky ekonomicky zaujímavú investíciu. Rast trhu je konštantný a v tomto prípade budúci výnos zvýši aj stúpajúca atraktivita okolia. Nielen prebiehajúci odchod problémových obyvateľov, ale aj revitalizácia a skultúrnenie lokality v blízkej dobe pritiahne pozornosť záujemcov o štartovacie bývanie a investorov hľadajúcich bezpečnú a výhodnú investičnú príležitosť.

Dispozičné riešenie Apartmán „C“
Izba 9,55 m2
Kuchynský kút 2,95 m2
Kúpelňa 3,10 m2
Chodba 5,77 m2
Celková výmera 21,37 m2
Cena 77 800 € s dph

Predávajú sa v štádiu štandard s bezpečnostnými vstupnými dvermi najvyššej triedy, interiérovými dvermi, kompozitnými oknami, vymaľovanými stenami, vinylovou podlahou, vypínačmi a elektrickými zásuvkami, sanitou a obkladom v kúpeľni.

viac informácii nájdete na www.stavbarska.sk

Štandard vyhotovenia:
- bezpečnostné vstupné dvere do bytu DFM DS 30-1
- kompozitné okná
- radiátorové teplovodné kúrenie
- podlaha vinylová Fatra Thermofix Bridlica kov 300/900 mm
- interiérové dvere biele falcové
- obklad Ecoceramic Renoir Marfil 20/60
- dlažba Ecoceramic Museum cream 60/60
- umývadlo GROHE Bau Ceramic 55 cm
- batéria umývadlová Grohe Bau Loop
- sprchový set Grohe New Tempesta 100
- batéria sprchová Grohe Bau Loop

Lokalita:
Byty sa nachádzajú na Stavbárskej ulici v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa. Lokalita leží necelé dva kilometre od diaľničného navádzača smerom na Trnavu i na Brno a je dobre dostupná aj do centra mesta verejnou či individuálnou dopravou.
Komplex navrhli významní slovenskí architekti Štefan Svetko a Štefan Ďurkovič. Postavený bol začiatkom sedemdesiatych rokov a tvorilo ho spolu 450 jedno- a dvojgarsóniek. V niekoľkých etapách je rekonštruovaný, aby opäť slúžil svojmu pôvodnému účelu poskytovať bývanie v dostupných cenových reláciách.
V súčasnej dobe prechádza komplexnou revitalizáciou v exteriéri, interiéri aj v samotnom okolí. Magistrát považuje bezpečnosť obyvateľov v tejto lokalite za kľúčovú. Priamo v objekte zriadi stanicu Mestskej polície, okolie bude monitorované kamerovým systémom a intenzívnou hliadkovou činnosťou. Podporil aj aktivity terénneho tímu, komunitných organizácií a na financovanie sociálnych projektov pre rok 2021 vyčlenil viac ako 79 000 Eur.
V blízkosti budovy sa nachádzajú zástavky spojov 75, 78, 201 a 202, potraviny Tesco, Lidl a Billa, zdravotné stredisko, školy a škôlky, či vrakunský lesopark a napojenie na cyklotrasy.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 10
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu