Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 11. 2021
Maďarsko
Bódvaszilas - 2i dom len 40 minút od Košíc - GEMINIBROKER
19 800 €

Bódvaszilas - 2i dom len 40 minút od Košíc - GEMINIBROKER

19 800 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 110 m2
  Zast. plocha: 70 m2
  Plocha pozemku: 1950 m2
 • Cena za m2: 180 €/m²
  ID inzerátu: 4568519
GEMINIBROKER Vám ponúka skromný domček v dobrom stave za výhodnú cenu. Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Bódvaszilas - vzdialený len 50km od Košíc a jazda autom môže trvať len 40 minút po rovnej a dobrej ceste. Od hraníc Hosťovce / Turňa nad Bodvou je vzdialený len 11km. V dome sa nachádza väčšia predizba, 2 izby, kuchyňa so špajzou a kúpeľňa s WC. Pod domom je pivnica tvorená z dvoch miestností. V dome sú betónové podlahy, v dvoch izbách sú pekné drevené parkety v dobro stave a v kúpeľni je dlažba. Okná a dvere sú pôvodné, drevené. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom plynových gamatiek a piecky. Nehnuteľnosť bola postavená v roku 1967 z kvádrov a na strechu bol použitý eternit (je v dobrom stave). V dome sú zavedené všetky inžinierske siete: obecná voda, elektrina, plyn aj obecná kanalizácia. Na pozemku je aj studňa. Pozemok má veľkosť 1950m2 a je rovinatý s pekným výhľadom. Nehnuteľnosť je dobre situovaná v pokojnej časti obce a je mimo hlavnej cesty. V obci sú obchody, pošta, čerpacia stanica, zdravotné stredisko, polícia, hasiči, kostol, bankomat. 

Cena 19 800 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1967
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet pivníc: 1
 • Skladový priestor: Áno
 • Predzáhradka: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty