Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 01. 2022
Alstrova, Bratislava III - Rača
Starší domček v spoločnom dvore vhodný na nenáročné bývanie
209 000 €

Starší domček v spoločnom dvore vhodný na nenáročné bývanie

209 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 63 m2
  Zast. plocha: 63 m2
 • Cena za m2: 3 317,46 €/m²
  ID inzerátu: 4568709
B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom v Rači na Alstrovej ulici


Tento RD je síce staršieho dáta, no jeho prevedením stále ponúka pocit bývania v dome v kombinácii s dobrou dostupnosťou do mesta. Tiež je vhodné ho využiť v rámci investičných zámerov ako ubytovanie.


DOM:
Stavba sa datuje do r. cca 1940 avšak prešla podstatnými rekonštrukciami ako výmena a zdvihnutie krovu strechy, zateplenie a pod. Murivo domu je prevažne kameň v kombinácii s nepálenou hlinou. Strop je tehlový. Dom je plne obývateľný. K domu vedú všetky inžinierske siete okrem plynu. Poslednou rekonštrukciou bola úprava krovu strechy a výmena krytiny spolu so zateplením. Úpravou vznikli 2 ďalšie izby v podkroví. Pôvodne je dom 1-izbový avšak spomínanou úpravou krovu sa využíva ako 3-izbový. Úžitková plocha spodnej časti domu je 60 m2 + podkrovná časť cca 50 m2.


DISPOZÍCIA:
Vstupnou predsieňou sa dostaneme po ľavej strane do kuchyne s ktorej je prechod do kúpeľne a špajze. Po pravej strane od predsiene sa nachádza obývacia miestnosť. Dvojramennými schodmi sa dostaneme do podkrovnej časti kde vznikli 2 miestnosti v súčasnosti využívané ako spálne. Jedna miestnosť disponuje výstupom na menší balkón.


LOKALITA:
Mnohé domy v lokalite Alstrova v spoločných dvoroch sú rekonštruované a využívané na bývanie ako aj prenájom. Dobrá dostupnosť do mesta a tiež aj slušná občianska vybavenosť v okolí ju zatraktívňujú. Množstvo zelene a vinohrady ponúkajú zaujímavé miesta na prechádzky v okolí.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900
ID: 93859
Cena: 209000 € 
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty