Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 11. 2021
Strednočepeňská, Sereď
Rodinný dom Strednočepeňská ul. Sereď
135 000 €

Rodinný dom Strednočepeňská ul. Sereď

Strednočepeňská, Sereď, okres Galanta
135 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 125 m2
  Zast. plocha: 102 m2
  Plocha pozemku: 483 m2
 • Cena za m2: 1 080 €/m²
  ID inzerátu: 4569822
Vo Výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj rodinný dom v Seredi na Strednočepeňskej ul. Podlahová plocha obytnej časti predstavuje podľa nameraných hodnôt cca 125 m2. Dispozične pozostáva: vstupná chodba, jedna samostatná izba, jedna priechodná izba, kuchyňa s komorou, samostatné WC, schodisko do pivničných priestorov a schodisko do podkrovia. Na podkrový sa nachádza jedna samostatná izba s kúpeľňou a jedna priestranná nedokončená miesť, ktorá sa dá upraviť na dve izby. V dome sa nachádzaju aj povničné priestory o výmere cca 21 m2. Súčasťou domu je aj priechodná garáž o výmere cca 15 m2. Dom leží na pozemku o výmere 483 m2 (551 m2).

Podlaha: dlažba, pvc. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne - plynové gamatky. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, kanalizácia, studňa (ktorú je nutné prečistiť z dôvodu nefunkčnosti). 

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou ako zateplenie obvodového plášťu v roku cca 2010.

Cena 135 000 €

Bližšie informácie Vám poskytneme na kontaktoch:

Jonáš Irsák

0950 333 424

irsak@wingsreality.euZabezpečujeme právne poradenstvo, vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, overenie podpisov - a to všetko v jednej budove.

V cene našej služby je uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, vyhotovenie zmlúv právnikom alebo Notárom, overenie podpisov.

Pomôžeme Vám s financovaním Vami vybratej nehnuteľnosti. Sprostredkujeme Vám najvýhodnejšiu hypotéku ktorú si môžete vybrať z niekoľkých ponúk zo všetkých bánk na Slovensku.

Realitná kancelária WINGSreality je členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1960
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 1980
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Priechodná izba: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty