Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 01. 2022
Račianska 1504/11, Bratislava III - Nové Mesto
3 - izbový slnečný byt s výbornou lokalitou
600 €/mes.

3 - izbový slnečný byt s výbornou lokalitou

600 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 65 m2
  Zast. plocha: 65 m2
 • Cena za m2: 9,23 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4571093
Prenajímam 3-izbový slnečný byt v pôvodnom stave, novo vymaľovaný, udržiavaný, čistý, zariadený - chladnička, sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, práčka, káblová televízia, satelit, internet.
Dve izby sú samostatné, obývačka a kuchyňa spoločná. V byte sa nachádza balkón. Lokalita je úžasná - v blízkosti centra mesta, školy, škôlky a všetka občianska vybavenosť do pár metrov, zastávka autobusu aj električiek na blízku. Napriek tomu všade veľa zelene a kľud. Možnosti parkovania v okolí.

I rent a 3-room sunny apartment in original condition, newly painted, maintained, clean, furnished - refrigerator, stove, microwave, kettle, washing machine, internet, satellite, cable TV.
Two rooms are separate, living room and kitchen are shared. The apartment has a balcony. The location is amazing - close to the city center, schools, kindergartens and all civic amenities within a few meters, bus and tram stop nearby. Nevertheless, a lot of greenery and peace everywhere. Parking in the area.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty