Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 01. 2022
Stará Kremnička, Stará Kremnička
REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj novostavba s takmer „nulovou“ spotrebou o úžitkovej ploche 160 m2
344 900 €

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj novostavba s takmer „nulovou“ spotrebou o úžitkovej ploche 160 m2

344 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 160 m2
  Plocha pozemku: 1042 m2
 • Cena za m2: 2 155,63 €/m²
  Energie: 50 €/mesiac
  ID inzerátu: 4571199
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj novostavbu s takmer „nulovou“ spotrebou o úžitkovej ploche 160 m2 v obci Stará Kremnička.
Základné informácie:
* lokalita, Stará Kremnička, okres Žiar nad Hronom
* druh: rodinný dom a hospodárska budova
* energetický certifikát: A
* orientácia: čelo domu na juh
* rovinatý pozemok o rozlohe: 1042 m2
* pozemok je komplet oplotený: betónový plot LUKABETON
* počet izieb: 5+kuchyňa, 2x kúpeľňa, pracovňa, práčovňa a sklad
* úžitková plocha domu: cca 160 m2
* hospodárska budova: cca 57 m2
* kryté parkovanie pod prístreškom 2 autá
* zariadenie domu dohodou
* bezpečnosť domu: kamerový systém
Popis nehnuteľnosti:
* rodinný dom pozostáva z prízemia a poschodia, kde na prízemí sa nachádza predsieň so schodiskom, po pravej strane je technická miestnosť ovládania technológií v dome a vľavo sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, toaletou a pisoárom. Za touto kúpeľňou je druhá technická miestnosť s bojlerom a ostatnou technológiou ako je rekuperácia vzduchu a pod. Ďalej vchádzate do priestrannej obývacej izby s kuchyňou. Kuchynská linka vyrobená na mieru so vstavanými spotrebičmi, ostrovček a jedálenský stôl krásne oddeľuje tieto dve časti. Za obývacou izbou je pracovňa, ale viete ju samozrejme využiť aj ako spálňu napríklad. Z prízemia je vstup na zadnú terasu na juhovýchodnej strane prekrytá pergolou. Po drevenom schodisku prejdete na poschodie, kde sa nachádzajú 4 spálne a veľká kúpeľňa s vaňou sprchovacím kútom, toaleta a 2x umývadlo. Na chodbe je miestnosť, kde je práčka so sušičkou. Hospodárska budova ktorá sa nachádza na pozemku má úplne novú strechu, steny prešli rekonštrukciou už len dokončiť fasádu podľa vlastných predstáv. Budova je čiastočne podpivničená. Pozemok je čiastočne zavlažovaný z vlastnej studne, je tu vydláždené miesto pre bazén, kde v blízkosti sa nachádza elektrická prípojka pre čerpadlo a pod.

* vek nehnuteľnosti: 9 rokov
* ohrev vody a kúrenie: fotovoltaika na streche
* voda: obecný vodovod, vlastná studňa na pozemku
* odpad: obecná kanalizácia
* materiál: drevodom – dom bol navrhnutý ako pasívny podľa výpočtu PHPP, a spĺňa všetky potrebné kritéria. Viac informácií Vám rád poskytnem osobne, telefonicky alebo prostredníctvom emailu.
Celkový dojem makléra:
* jedná sa takmer o novostavbu, takže nemusíte očakávať ďalšie vstupné investície. Dom je riešený pre viac člennú rodinu, ktorá hľadá niečo na trvalé ale aj rekreačné bývanie keďže tie mesačné náklady v udržiavacom režime sú naozaj nízke. Pozemok je oplotený, rovinatý a nádherne slnečný, nachádzajú sa tu aj ovocné stromy, terasa na juhovýchod a časť pozemku je možné využiť ako ihrisko pre deti.
Cena a platba:
* cena nehnuteľnosti: 344.900,-€
* mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby : cca 50,-€
* nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)
* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Okolie nehnuteľnosti:
* rodinný dom sa nachádza na začiatku obce Stará Kremnička kde v okolí je napríklad, kostol, pizzeria, škola, futbalový štadión a mnoho iného. Približne 2 km od nehnuteľnosti prejdete na diaľnicu kde do mesta Žiar nad Hronom je to cca 6 km, Zvolen alebo Žarnovica je to cca 20 km, Nitra cca 80 km po diaľnici cca 40 minút a mesto Banská Štiavnica vzdialené cca 30km. Okolie ponúka mnoho turistických možnosti ako je Šibeničný vrch, Šášovský hrad, Jastrabá skala, kúpanie na plážovom kúpalisku cca 2 km, hvezdáreň a planetárium a mnoho iných atrakcií. Samozrejme cyklistika, hubárčenie, prechádzky a pod. Viac o podujatí a života sa dozviete na www.starakremnicka.sk

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo. Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: https://www.winnersreality.sk/licitacia

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet terás: 1
 • Orientácia: Južná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu