Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 01. 2022
Mojmírovce
Novostavba rodinného domu Mojmírovce
159 000 €

Novostavba rodinného domu Mojmírovce

159 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 115 m2
  Zast. plocha: 171 m2
  Plocha pozemku: 550 m2
 • Cena za m2: 1 382,61 €/m²
  ID inzerátu: 4571201
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj prízemnú stavbu 4-izbového rodinného domu v obci Mojmírovce vzdialenej len 14 km alebo 15 min. od centra mesta Nitra a s dobrou dopravnou dostupnosťou na blízku diaľnicu R1 smer Bratislava, resp. Zlaté Moravce (10 min.).

Mojmírovce, s počtom obyvateľov cca 2.800, sa vyznačujú výbornou sociálnou aj technickou infraštruktúrou. Obec disponuje kompletným zdravotným strediskom a lekárňou. V obci je materská ako aj základná škola a dobrá obchodná a reštauračná sieť v rámci ktorej nemožno zabudnúť na kaštieľ Mojmírovce. V obci premáva prímestská doprava do okolitých obcí ako aj do Nitry.

K domu sa dostanete od Šalgovskej ulice, je umiestnený na mierne svahovitom pozemku. Z inžinierskych sietí je možnosť napojenia na obecný vodovod, kanalizáciu, plyn aj elektrinu.
Dom bude postavený na pozemku o rozlohe 550 m2 (cca 22x25m), súčasťou pozemku je aj podiel na prístupovej ceste, ktorá je spevnená betónovou drťou. Ide o projekt bungalovu so zastavanou plochou 170,9 m2, úžitkovou plochou 114,9 m2. Dom má 4 izby plus kuchynský kút. Použité fotky sú vizualizačné. Momentálne je dom vo výstavbe, aktuálne sú hotové vnútorné nosné priečky, dokončuje sa krov, bude sa pokladať škridla a murovať vnútorné priečky.

Ponúkaný rodinný dom LAGUNA 30N je prízemný rodinný dom bez podpivničenia určený pre 4 člennú rodinu. Rodinný dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dennú časť tvorí kuchyňa s komorou, jedáleň a obývacia izba s výstupom na terasu, samostatná toaleta a technická miestnosť. Nočnú časť tvorí spálňa rodičov, dve izby, kúpeľňa a samostatná toaleta.

Dom sa predáva podľa dohody v štádiu holodom, prípadne je možné kúpiť len hrubú stavbu. V prípade dodania holodomu, kupujúci musí počítať s postupným financovaním výstavby. Dom je samozrejme možné dokončiť aj do finálneho štádia na kľúč podľa požiadaviek budúceho majiteľa. Cena hrubej stavby je 99.000 EUR. Termín dokončenia hrubej stavby je december 2021 dokončenie holodomu približne 4 mesiace od podpisu kúpnej zmluvy.

Developer je lokálna spoločnosť s 21 ročnými skúsenosťami v stavebníctve. V prípade záujmu je možné navštíviť už postavený dom, na ktorom si viete preveriť kvalitu výstavby.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu