Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 05. 2022
Trenčín
Rodinný dom s garážou a záhradou vo vyhľadávanej lokalite Istebník - Trenčín, ihneď k dispozícií
Cena dohodou

Rodinný dom s garážou a záhradou vo vyhľadávanej lokalite Istebník - Trenčín, ihneď k dispozícií

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 193 m2
  Zast. plocha: 261 m2
  Plocha pozemku: 422 m2
 • ID inzerátu: 4572449
Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný a podpivničený rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Trenčína - Istebník. Istebník svojou polohou zaručuje bývanie v meste s výhodami života v rodinnom dome. Od domu do centra mesta Trenčín je to 15 minút na pešo, a len pár minút autom. V blízkosti rodinného domu sa nachádza hrádza popri rieke Váh s množstvom možností športového aj rekreačného vyžitia. Nachádza sa tu vynikajúca občianska vybavenosť.
Je to ideálne miesto pre rodinu, ale aj pre prácu, či ako investícia. Dom môže slúžiť jednej alebo dvom rodinám, môže byť využívaná na podnikanie a bývanie zároveň.

Doteraz bol rodinný dom využívaný ako dvojgeneračný, kde na každé poschodie je možnosť samostatného vstupu. Prvé podlažie domu - hlavný vstup od brány, sa dispozične skladá z troch izieb, kúpeľne, samostatného WC, a samostatnej kuchyne s veľkou špajzou. Cez prvé podlažie sa dá dostať do veľkorysých pivničných priestorov, a takisto aj na druhé podlažie domu.
Druhé podlažie sa dispozične upravovalo pre potreby mladej rodiny, je predelená na viacero častí a izieb - kuchyňa, obývacia izba, spálňa, pracovňa alebo detská izba, kúpeľňa, samostatné WC, a jedna tajná izba v podkroví. Hlavný vstup na druhé podlažie je cez betónovo - kovové točité schodisko s verandou.

Pred domom je predzáhradka, má veľkú vstupnú bránu pre priamy vstup do garáže. Na pozemku je možné zaparkovať aj tri autá tak, že nebudú vadiť v plnohodnotnom využití záhrady. Záhrada má sama o sebe 161 m2, je skoro štvorcového tvaru, čo je ideálne na rozzónovanie plochy na relax, ale aj záhradničenie. Pozemok domu je oplotený, dom priamo susedí s troma susedmi.

Dom je v dobrej kondícií, nevlhne, je pravidelne vykurovaný, nanovo vymaľovaný a čaká na svojho nového majiteľa, ktorý si ho pretvorí podľa vlastných predstáv.
Ponúkame Vám možnosť ponuky financovania priamo na mieru podľa požiadaviek záujemcov ešte pred podpísaním rezervačných zmlúv.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať na
Bc.Soňa Sulo Dranačková
tel: 0948 850 081
sona.dranackova@gmail.com

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 7
 • Pivnica: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty