Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 11. 2021
Nová, Dolná Streda
!!! Rezervované!!! SO02B - Rodinný dom Dolná Streda
157 415 €

!!! Rezervované!!! SO02B - Rodinný dom Dolná Streda

157 415 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 78,65 m2
  Zast. plocha: 94,5 m2
  Plocha pozemku: 371 m2
 • Cena za m2: 2 001,46 €/m²
  ID inzerátu: 4572802
Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame rodinný dom novostavbu v obci Dolná Streda na Novej ul. Jedná sa o dvojdom so samostatnými základmi a samostatnými obvodovými múrmi. Podlahová plocha domu je 78,65 m2, zastavaná plocha 94,5m2, a leží na rovinatom pozemku o rozlohe 371 m2.

Termín začatia výstavby: 07/2021. Termín ukončenia: cca 09/2022

Dispozične pozostáva: vstupná chodba v ktorej sa nachádza schovaný elektrický bojler na ohrev TÚV, centrálna chodba, dve samostatné izby, priestranná obývačka spojená s kuchyňou, kúpeľňa s WC, samostatné WC a technická miestnosť v ktorej sa nachádza rekupečná technika a zmestí sa tam aj práčka zo sušičkou. Domček má aj pochôdznu povalu s úložným priestorom cca 15 m2. Hlavný vstup je situovaný na severné priečelie domu, orientované do ulice.

Rodinný dom sa predáva v stave - holodom: plastové okná s izolačným trojsklom v antracitovej farbe, vchodové dvere, elektrické podlahové kúrenie, príprava na krbové kachle, sadrové omietky s bielou maľbou, predpríprava na bezpečnostné zariadenie v každej izbe, elektronický termostat v každej izbe, elektrický bojler na ohrev TÚV, vertikálne zateplenie 20 cm izoláciou a ukončenie silikónovou omietkou, horizontálne zateplenie 40 cm minerálnou vlnou, strešná krytina Bramac antracitovej farby, odvodnenie strechy poplastovanými zvodmi a žľabmi, spevnené plochy vydláždené zámkovou dlažbou a ukončené betónovými obrubníkmi, terénne úpravy, pletivové oplotenie pozemku z 3-och strán. Obvodové konštrukcie a deliace priečky sú z keramických tvaroviek. K RD prislúchajú 3 parkovacie miesta na vlastnom pozemku. Predpokladané náklady na vykurovanie predstavujú cca 120 € .

Na stavbu sú použité materiály najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.Viac informácii o danej lokalite nájdete na https://prinovejulici.sk/ , alebo kliknutím na: PRI NOVEJ ULICI

Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), kanalizácia, predpríprava na optický internet.

Výhody: luxusný, slnečný, tiché prostredie, novovybudovaná ulica.

Stavebník si po kúpe domu zrealizuje oplotenie pozemku podľa svojej predstavy, sadové úpravy a v interiéri obklady, dlažby, plávajúce podlahy, osadí vnútorné dvere, sanitu a svietidlá.

Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Betónová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), kanalizácia.Cena:  157 415,-  €Bližšie informácie Vám poskytneme na kontaktoch:

Jonáš Irsák

0950 333 424

irsak@wingsreality.euZabezpečujeme právne poradenstvo, vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, overenie podpisov - a to všetko v jednej budove.

V cene našej služby je uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, vyhotovenie zmlúv právnikom alebo Notárom, overenie podpisov.

Pomôžeme Vám s financovaním Vami vybratej nehnuteľnosti. Sprostredkujeme Vám najvýhodnejšiu hypotéku ktorú si môžte vybrať z niekoľkých ponúk zo všetkých bánk na Slovensku.

Realitná kancelária WINGSreality je členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 1
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 3
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu