Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 01. 2022
Orechová
Podnikateľský objekt Orechová, Sobrance
Cena dohodou

Podnikateľský objekt Orechová, Sobrance

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Výrobné priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 4140 m2
 • ID inzerátu: 4574652
Podnikateľský objekt Orechová, Sobrance - predaj alebo prenájom V zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj/prenájom výrobný a prevádzkový podnikateľský objekt v priemyselnej časti obce Orechová, okres Sobance, 6,5 km od hranice s Ukrajinou a 27km od mesta Michalovce.  Podnikateľský polyfunkčný objekt pozostáva z výrobnej a prevádzkovej haly, sociálnej budovy, vodojemu a bazénu na prevádzkové účely. Výmera areálu je 2,35 ha.  Výrobná a prevádzková hala je jednopodlažná budova so zastavanou plochou cca 3140m2. V hale je zavedená elektrina z vlastného zdroja (transformator 420kVT), voda z obce v kombinácii s vodou z vlastnej studne a kanalizácia je napojená do vlastnej ČOV. K hale prislúcha kotolňa 125m2, píla a sklad 375m2.  Sociálna budova je spojená s výrobnou halou a prístavbou sociálnej budovy. Je to dvojpodlažný objekt s I. a II. nadzemným podlažím, bez podpivničenia a podkrovia. Objekt bol vroku 2019 rozdelený na byty a nebytové priestory. Vodojem tvoria 2 uzavreté nádrže na pitnú vodu s manipulačnou komorou. Objem vodojemu je 2x100 m3. Bazén  v minulosti slúžil pre namáčanie dreva pred spracovaním (mimo zimnej prevádzky). K bazénu je pripojená vyrovnávacia nádrž na vodu, ktorá je prepojená s bazénom. Areál je kompletne oplotený so vstupnými bránami. V minulosti slúžil pre drevospracujúci priemysel. V súčasnosti je nevyužívaný. K areálu je prístup po spevnenej komunikácií, ktorá patrí majiteľovi areálu.  V blízkosti areálu je v ponuke na predaj aj stavebný pozemok s výmerou 6900m2. Viac informácii o ponuke pozemku nájdete na tomto odkaze.  V obci Orechová je obecný úrad, potraviny, pohostinstvo. Doprava z obce do okresného mesta Michalovce je pre obyvateľov zabezpečená pravidelnou autobusovou linkou. Ak Vás ponuka oslovila a mali by ste záujem o viac informácii alebo obhliadku objektu neváhajte kontaktovať maklérku p. Semenovú na tel.č. 0907184440 alebo emailom na adresu realplus@realplus.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Typ konštrukcie: Zmiešaná
 • Prístupová komunikácia: Betónová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty