Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 03. 2023
Rakúsko
Rodinný dom v Nickelsdorfe na predaj za skvelú cenu
295 000 €

Rodinný dom v Nickelsdorfe na predaj za skvelú cenu

295 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 130 m2
  Plocha pozemku: 211 m2
 • Cena za m2: 2 269,23 €/m²
  ID inzerátu: 4574810
Na predaj ponúkame veľmi pekný, rodinný dom s praktickou dispozíciou. Ide celkovo o dva dvojdomy. Každá samostatná polovica dvojdomu má výmeru 130,82 (z toho 2 balkóny o výmere každý 7,09 m2). K domu prináleží aj parkovacia plocha pre dve autá o výmere 46 m2 a tiež terasa a záhrada o výmere spolu vyše 105 m2.

Dom je rozdelený prakticky - na dennú a nočnú časť. Dennú časť na prízemí tvorí priestraná obývačka s jedálňou a kuchyňou, technická miestnosť, toaleta s umývadielkom a práčovňa, ktorá môže slúžiť aj ako pracovňa.

Na hornom poschodí sa nachádzajú dve detské izby so vstupom na balkón, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a dvojumývadlom, samostatné WC a spálňa so šatníkom a vstupom na balkón.

Dom je aktuálne vo výstavbe. Predpokladané dokončenie je v máji 2022.

V dome bude podlahové vykurovanie systémom tepelného čerpadla vzduch voda.

Jeden z poldomov susedí s pozemkom - záhradou, ktorý si má budúci vlastník možnosť odkúpiť. Pozemok má výmeru 300 m2 a predáva sa za sumu 70 000 eur.

Nickelsdorf je veľmi pekná obec s pomerne slušnou občianskou vybavenosťou. V obci sa nachádzajú jasle, škôlka, škola, lekár, banka, pošta, potraviny. je tu pravidelné vlakové spojenie s Viedňou, ako aj autobusové spojenie s okolitými obcami. Od centra Bratislavy je Nickelsdorf vzdialený 37 km (33 minút pohodlnej jazdy autom prevažne po diaľnici), do Viedne premáva pravidelne niekoľkokrát za deň vlak.

Naša RK zabezpečuje nielen sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností v Rakúsku, ale zabezpečujeme aj financovanie kúpy, respektíve výstavby nehnuteľnosti. Spolupracujeme s viacerými rakúskymi bankami, ktoré poskytujú hypotéky aj občanom SK. Taktiež poskytujeme komplet servis spojený s prihlásením trvalého pobytu, zdravotného poistenia a pomôžeme tiež v komunikácii s úradmi.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet balkónov: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty