POZEMOK 500 m2 S PODIELOM NA PRÍJAZDOVEJ CESTE, STUPAVA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2021
Muštová, Stupava
POZEMOK 500 m2 S PODIELOM NA PRÍJAZDOVEJ CESTE, STUPAVA
Cena dohodou

POZEMOK 500 m2 S PODIELOM NA PRÍJAZDOVEJ CESTE, STUPAVA

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Orná pôda
  • Plocha pozemku: 500 m2
  • ID inzerátu: 4575475
Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pozemok v príjemnom prostredí obytnej časti s individuálnou výstavbou v Stupave, ktorá sa v posledných rokoch stala ideálnym miestom pre bývanie a vyrastá tu čoraz viac rodinných domov.

CHARAKTERISTIKA
- lokalita Stupava - Kremenica
- veľkosť: 500 m2
- rovinatý
- šírka 18 m
- dĺžka 24 m až 30 m
- IS v dosahu
- povolená zastavanosť 25%
- podlažnosť/ 1+podkrovie

Pozemok je situovaný v zaujímavej lokalite s rodinnými domami. Rozprestiera sa v tichom, pokojnom prostredí, mimo mestského ruchu. Napriek tomu disponuje výbornou bezproblémovou dostupnosťou do mesta.

Pozemok susedí so záhradami, viacerými rodinnými domami a poskytuje možnosť výstavby rodinného domu. Jeho tvar je na to predurčený. Výhodou je podiel na príjazdovej ceste, ktorý patrí k pozemku a budúci majiteľ ho kúpou rovnako nadobudne.

LOKALITA
Pozemok poskytuje pokojné prostredie vyhľadávanej obytnej oblasti Stupavy. Je vhodný pre tých, ktorí radi trávia voľné chvíle v prírode a zároveň vyžadujú bezproblémovú dostupnosť centra mesta. Mestská časť zároveň poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, široké spektrum nákupných možností a dobré dopravné spojenie do centra Bratislavy.

Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, neváhajte nás kontaktovať na tel.č. 0910 788 788, e-mail: nemcova@archeus.sk,  alebo osobne v Polus Tower 2, Vajnorská 100/B, Bratislava.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu