Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 01. 2022
Horné Obdokovce, Horné Obdokovce
Na predaj rodinný dom s veľkou záhradou.
Cena dohodou

Na predaj rodinný dom s veľkou záhradou.

Cena dohodou

Vrátane všetkých poplatkov.


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 121 m2
  Plocha pozemku: 4281 m2
 • Energie: 140 €/mesiac
  ID inzerátu: 4576275
Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný jednopodlažný rodinný dom, ktorý je po čiastočnej rekonštrukcii. Za domom je zastrešená terasa s vonkajšími krbom na príjemné posedenie. Na pozemku sa ešte nachádza samostatná hospodárska budova, využívaná ako letná kuchyňa, ktorá je podpivničená a sklad, využívaný ako samostatná garáž.
Samotný dom sa skladá z veľkej kuchyne prepojenej s jedálňou a z 3 obytných miestností, ktorými sú spálňa, veľká obývacia miestnosť a hosťovská izba. Vstupná chodba je spojená s veľkou špajzou. Z chodby je prístup do podkrovia, ktoré je využívané ako odkladací priestor. Kúpeľňa je spojená s WC a je zrekonštruovaná. Touto rekonštrukciou sa zabezpečil bezbariérový vstup do sprchy. Celý dom je vykurovaný plynovým kotlom. V dome je internetové pripojenie a satelit. Ovládanie brány, bránky aj garážovej brány je zabezpečené na diaľkové ovládanie. Priamo pri dome je záhrada. Nad záhradou je nádherný ovocný sad plný ovocných stromov a ďalší pozemok, ktorý sa využíva ako orná pôda na pestovanie hospodárskych plodín. Všetky pozemky prislúchajúce k rodinnému domu majú výmeru až 4281 m2.
Dom je napojený na elektrinu, plyn aj na obecný vodovod. Obrovskou výhodou je vlastná studňa na pozemku s úžitkovou vodou. Odpad je vedený do vlastnej žumpy, ktorá sa nachádza na pozemku.
Dom sa nachádza v obci Horné Obdokovce , ktorá je verejnosti známa svojim historickým kaštieľom, ktorý dal postaviť feudálny vlastník obce, Juraj Beréni, v roku 1804. Okolie obce obklopuje množstvo hájov a dva veľké rybníky.
V obci je zdravotné stredisko, obchod - potraviny, ZŠ. Veľmi dobrá prístupnosť na diaľničný privádzač v Nitre cca 18 km, vzdialenosť od okresného mesta Topoľčany 12 km. Veľmi dobrá prístupnosť je aj do kúpeľného mesta Piešťany, ktoré je vzdialené cca 20 km. Vzdialenosť do Bratislavy cca 96 km.
Celková cena domu s pozemkami DOHODOU. Jedná sa o výnimočnú ponuku s investičným potenciálom. Na priľahlých pozemkoch je možnosť výstavby ďalších rodinných domov, preto Vám radi tento dom predstavíme na osobnej obhliadke. Tešíme sa na Vás.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty