Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2022
Banská Bystrica
Priestranné kancelárie na pešej zóne BB
950 €/mes.

Priestranné kancelárie na pešej zóne BB

950 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 182,58 m2
 • Cena za m2: 5,20 €/m²/mes.
  Energie: 150 €/mesiac
  ID inzerátu: 4576658
Ponúkame na prenájom krásne priestory priamo v centre Banskej Bystrice. Nachádzajú sa na 2. poschodí historickej budovy na pešej zóne na ul. Dolná 9. Tieto slnečné priestory si zamilujete vďaka ich priestrannosti a unikátnej atmosfére. V súčasnosti sú využívané ako tanečné štúdio, avšak je možné ich prerobiť podľa vlastných predstáv, napr. na coworking či kancelárie.
Priestory pozostávajú z 3 oddelených miestností, šatne so sprchou, spoločných sociálnych zariadení a veľkej vstupnej recepcie. Celý priestor má rozlohu 182,58 m2 + recepcia 37,35 m2. Prvá miestnosť má rozlohu 57,92 m2 a druhá 56,23 m2 a tretia 27,33 m2.
Priestor prešiel kompletnou rekonštrukciou. Je vhodný na tanečné štúdio a iné športové aktivity, na rôzne workshopy, coworking či vzdelávacie aktivity alebo aj na samostatné kancelárie.
Prenajať je možné aj jednotlivé miestnosti samostatne.

Priestory ponúka na prenájom priamo majiteľ, preto nebudete platiť žiadne poplatky za sprostredkovanie. Zabezpečíme celý právny servis.

Nájomné je vo výške 950 €/mesačne + 150 € preddavky na energie. Platí sa nájomné mesiac vopred a depozit vo výške jednomesačného nájomného.
Ohľadom obhliadok kontaktujte JUDr. Barboru Lánikovú na tel. č. 0905430083 alebo mailom na lanikovarealestate@gmail.com.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty