Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 01. 2022
Hlavná, Košice I - Staré Mesto
VEĽKORYSÉ ADMIN.-OBCHODNÉ PRIESTORY, HLAVNÁ ul.,30-236 m²
Info v RK

VEĽKORYSÉ ADMIN.-OBCHODNÉ PRIESTORY, HLAVNÁ ul.,30-236 m²

Info v RK


  • Typ: Prenájom
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 236 m2
  • ID inzerátu: 4577098
DIANA JIRKOVSKÁ z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na prenájom 2 veľkorysé administratívno-obchodné priestory v zrekonštruovanej historickej budove priamo na Hlavnej ulici v Košiciach. Priestory s celkovou prenajímateľnou plochou 2 x 236 m² sa nachádzajú na vyvýšenom prízemí a majú vstup z Hlavnej ulice ale aj z vnútorného dvora. Priestory je možné prenajať jednotlivo (236 m²) alebo spolu ( 2x236 m² ) a je možné ich prispôsobiť požiadavkám budúceho nájomcu. Každý z priestorov pozostáva dispozične z veľkého open space priestoru, 4-5 menších priestorov, kuchynky, toaliet. Priestory je možné využiť na administratívne, ale aj obchodné účely. Sú vhodné pre banku, poisťovňu, klientske centrum, leasingovú spoločnosť, značkovú predajňu a pod.
Na 2. a 3. poschodí sú k dispozícii kancelárske priestory o výmere 29 m², 32 m², 71 m² a 86 m².
Vo vnútornom dvore budovy aj v jej blízkosti je možné si prenajať platené parkovacie miesta. Prenajímateľ preferuje dlhodobý prenájom. Priestory sú k dispozícii ihneď. 
Budova sa nachádza na strategickom mieste, v okolí sa nachádza plná občianska vybavenosť typická pre centrum mesta - banky, poisťovne, reštaurácie, obchody, OC Aupark, zastávky MHD atď.
Cena dohodou, vlastné merače médií.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 406 460 – Ing. Diana Jirkovská – certifikovaný realitný maklér NARKS

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Firemné

Doplnková informácia

Poistenie zodpovednosti pre výkon realitnej činnosti do 170 000 eur.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty