Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 11. 2021
Pittsburgská, Žilina-Vlčince
AGENT.SK | REZERVOVANÉ Zmodernizovaná garsónka na sídlisku Vlčince v Žiline
82 900 €

AGENT.SK | REZERVOVANÉ Zmodernizovaná garsónka na sídlisku Vlčince v Žiline

82 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Garsónka
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 20 m2
 • Cena za m2: 4 145 €/m²
  Energie: 70 €/mesiac
  ID inzerátu: 4578057
REZERVOVANÉ Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=JDkWXxm5iUA garsónky, ktorú ponúka exkluzívne na predaj realitná kancelária AGENT.SK. Osobnú obhliadku s vami vykoná ochotne náš realitný agent, Pavol Hlávka +421902655711

Garsónka prešla kompletnou modernizáciou, pri ktorej boli vymenené plastové okná, vymenené elektrické rozvody, vymurované jadro, nové stierky a omietky a na zemi je nová laminátova podlaha. Garsónka sa predáva kompletne zariadená aj so spotrebičmi.

Bytový dom má novšiu fasádu s tepelnou izoláciou, zrekonštruovaná je strecha, výťah a interiér vchodu. Kompletne sú vymenené aj stúpacie rozvody. Na bytový dom, ktorý je pod správou BYTTERM, a.s., Žilina, bol vydaný energetický certifikát typu B. Mesačné náklady na bývanie sú 70 EUR vrátane energií.

V blízkosti bytového domu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, a to jasle, základnú školu, materskú škôlku, obchody, polikliniku, lekáreň, veterinárnu stanicu, zastávky MHD, reštaurácie, hypermarkety Tesco, Lidl, OC Dubeň a iné. Autom sa dostanete na mestský obchvat za 1 minútu. Na športové vyžitie môžete využiť vodné dielo Žilina, ktoré sa nachádza 10 min. pešou chôdzou od domu.

Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami, a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1975
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2020
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Počet podzemných podlaži: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty