Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 01. 2022
Pri Suchom mlyne, Bratislava I - Staré Mesto
Veľký 4 izbový rodinný dom , Bratislava I.
854 000 €

Veľký 4 izbový rodinný dom , Bratislava I.

854 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 180 m2
  Zast. plocha: 229 m2
  Plocha pozemku: 367 m2
 • Cena za m2: 4 744,44 €/m²
  ID inzerátu: 4578169
Pozrite si 3D prehliadku tohto rodinného domu na adrese ://ARCHEUS-Partners-a-s.vr-360-tour.com/e/UC0BfR3An3c/e , ktorý Vám ponúkame v exkluzívnom zastúpení majiteľa. Osobnú prehliadku s Vami rada zrealizuje Iveta Hestericová 0905 601 218.
Rodinný dom sa nachádza v lokalite Bratislava-Staré Mesto na ulici Pri Suchom Mlyne.

Je postavený na pozemku s celkovou výmerou 367m2 vrátane plochy zastavanej rodinným domom a dvoma garážami s celkovou výmerou zastavanej plochy 229 m2.
Jedná sa o veľký, priestranný 4- izbový rodinný dom, ktorý svojim stavebným usporiadaním zodpovedá požiadavkám na rodinné bývanie. Dom je situovaný v radovej zástavbe, nepodpivničený, so sedlovou strechou s využitím podkrovia na bývanie.
Dispozícia jednotlivých podlaží rodinného domu:
1. Nadzemné podlažie: vstupná predsieň, veľká hala s presklením s možnosťou využitia ako jedálenská časť, kuchyňa so špajzou a technickou miestnosťou, obývacia izba s výmerou 31,8m2 , hosťovská izba 15,27 m2, samostatné WC a samostatná kúpelňa so sprchovým kútom.
2. Nadzemné podlažie – podkrovie má priestranné foyer, dve veľké izby s výmerami23,8 m2 a 23,46 m2 a priestrannú kúpelňu s oknom vo výmere 14,52 m2. Na tomto podlaží je aj miestnosť definovaná ako šatník s plochou 7,33 m2. Miestnosť je s oknom, takže je možné využiť ju aj ako menšiu pracovňu.

Vek domu je 20 rokov (kolaudácia v roku 2002), takže je možné považovať ho za novostavbu. Od tohto roku bol nepretržite obývaný a dôsledne udržiavaný.
Vnútorné dvere sú drevené, hladké, plné dyhované do obložkovej zárubne. Podlahy laminátové plávajúce parkety a keramická dlažba, v obývačke je na podlahe koberec, pod ktorým je dlažba. Vykurovanie na oboch podlažiach je podlahové, teplovodné, kotol ÚK plynový, typ Viessmann spolu so 120 l zásobníkom na teplú úžitkovú vodu.
Dom je pripojený na všetky inžinierske siete: mestská voda, elektrina, plyn, kanalizácia.
Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: umývačka riadu, plynový sporák, nerezový drez.

Dom je ihneď obývateľný, vo veľmi dobrom technickom stave.

Dve garáže, každá s výmerou 25,20 m2 , tvoria samostatný objekt prístupný zo Záhoráckej ulice, ktorý bol daný do užívania kolaudačným rozhodnutím v roku 2002.
Veľkou prednosťou domu je vstup z dvoch strán: zo Záhoráckej ulice, ktorá je „slepá“ a z ulici Pri Suchom mlyne.
Pri vstupe do domu sa nachádza menšia terasa s príjemným posedením.
Cena bola stanovená znaleckým posudkom vypracovaným v roku 2021.

POLOHA:
Už samotná atraktívna poloha domu predurčuje túto nehnuteľnosť k viacúčelovému využitiu, t.j. nielen na bývanie ako primárna funkcia, ale aj na bývanie spojené s podnikaním.
Blízkosť centra mesta, Kramáre, Patrónka ako dopravný uzol, za účelom rekreácie peši blízkosť Železnej studničky, nákupné možnosti.
Odporúčanie makléra:
Jednoznačne veľmi zaujímavá a perspektívna nehnuteľnosť vhodná aj ako investičná príležitosť. VYBERTE SI DOM namiesto bytu !

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2002
 • Rok kolaudácie: 2002
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu