Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 12. 2021
Centrum I., Dubnica nad Váhom
Na predaj 4-izbový byt v Dubnici nad Váhom, sídlisko Centrum I. Byt o rozlohe 80 m2.
121 000 €

Na predaj 4-izbový byt v Dubnici nad Váhom, sídlisko Centrum I. Byt o rozlohe 80 m2.

121 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 80 m2
 • Cena za m2: 1 512,50 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4578181
3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=NNGRymrpFBH

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/wwMFzPXG6gg

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 4-izbový byt v Dubnici nad Váhom, sídlisko Centrum I. Byt o rozlohe 80 m2 sa nachádza na 5.p. panelového bytového domu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou od vymurovania bytového jadra, výmeny okien, výmeny elektrických rozvodov, zníženia stropov sadrokartónovým podhľadom až po výmenu vstupných dverí za bezpečnostné. Byt má dva balkóny, jeden z obývacej izby, jeden z kuchyne, pivnicu v suteréne bytového domu. Byt je veľmi príjemne presvetlený, keďže má okná z dvoch svetových strán, každá izba je samostatná, nie je priechodzia. Dispozíciu bytu si môžete pozrieť na priloženej virtuálnej 3D prehliadke. Byt je ihneď k dispozícii, byt zostáva zariadený tak, ako je vidieť na priloženej fotodokumentácii, okrem zopár vecí, ktoré si majiteľ berie.  V blízkosti bytového domu je kompletná obchodná a občianska vybavenosť. Maklér odporúča vidieť!!!

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Podlažie: 5
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty