Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 01. 2022
Zbehňov
Rodinný dom s garážou na väčšom pozemku obec Zbehňov, okres Trebišov
58 990 €

Rodinný dom s garážou na väčšom pozemku obec Zbehňov, okres Trebišov

58 990 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 120 m2
  • Cena za m2: 491,58 €/m²
    ID inzerátu: 4579019
REZERVOVANÉ: Ponúkame rodinný dom v obci Zbehňov, okres Trebišov. Dom má 3 veľké izby a kuchyňu a je postavený na 19 árovom rovinatom pozemku v intraviláne obce. Pred 6 rokmi prešiel rekonštrukciou. Je ihneď plne obývateľný. Stavba bola postavená v šesťdesiatych rokoch z pórobetónových kvádrov. Pri rekonštrukcii boli vymenené okná, radiátory, vymenená elektroinštalácia, rozvody vody a kúrenia, nové vnútorné omietky. Obvodové múry boli odkopané a odvodnené drenážou. Bol osadený nový plynový kotol na vykurovanie a ohrev vody a tiež biologická čistička vody. Voda je privádzaná z vlastnej studne. K domu patrí garáž a hospodárska budova a je čiastočne podpivničený. V kuchyni je kombinovaný plynový sporák, umývačka riadu. V kúpeľni je sprchový kút a osadená automatická práčka. Nehnuteľnosť sa predáva zariadená, čo môže vyhovovať začínajúcej rodine. Pozemok je oplotený, je na ňom niekoľko ovocných stromov a umožňuje prácu v záhrade alebo v budúcnosti prípadnú výstavbu ďalšieho domu. Súčasťou je sad s ovocnými stromami. POLOHA A PRÍSTUP k nehnuteľnosti umožňuje využitie na BÝVANIE AJ PODNIKANIE.

Počet parkovacích miest: 3
Počet garaží: 1
Rok výstavby: 1963

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty