Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 01. 2022
Tvrdošovce, Tvrdošovce
Na predaj prízemné novostavby Tvrdošovce
168 000 €

Na predaj prízemné novostavby Tvrdošovce

168 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 127 m2
  Plocha pozemku: 500 m2
 • Cena za m2: 1 322,83 €/m²
  ID inzerátu: 4579083
Na predaj 2 novostavby v obci Tvrdošovce. Jedná sa o dva prízemné rodinné domy postavené na cca 5 ár pozemkoch so spoločnou príjazdovou cestou. Rodinné domy budú dispozične 4 izbové - 3 samostatné nepriechodné spálne a obývačka prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou, komora, technická miestnosť s WC a samostatná kúpeľňa s vaňou aj sprchou a s ďalším WC. Za domom je terasa o výmere 25 m2. Celková úžitková  plocha domu je 127 m2. Domy budú napojené na plyn, vodu a elektrinu, odpad do žumpy, každý  dom bude mať samostatné prípojky. Kúrenie bude plynové podlahové.  Jedná sa o modernú murovanú stavbu so zateplením s minerálnou vlnou, ktorá spĺňa požiadavky dnešných moderných novostavieb. Na pozemku budú vytvorené 2 parkovacie miesta. Dokončenie stavieb je plánované budúci rok.

Cena je  168 000 EUR za dokončený rodinný dom v štandarde bez kuchynskej linky. Bližšie info a projekty k dispozícii v kancelárii.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu