Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 01. 2022
Kukučínova, Sereď
3-IZBOVÝ BYT Č. 2-1 V BYTOVOM DOME SÚP. Č. 4441 NA UL. KUKUČÍNOVA V OBCI SEREĎ, OKRES GALANTA
100 000 €

3-IZBOVÝ BYT Č. 2-1 V BYTOVOM DOME SÚP. Č. 4441 NA UL. KUKUČÍNOVA V OBCI SEREĎ, OKRES GALANTA

100 000 €


  • Typ: Dražba
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • ID inzerátu: 4579159
Ohodnocovaný byt č. 2-1 je umiestnený na II. NP, v krajnej sekcii bytového domu. Vybavením bytu je všetka jeho vnútorná inštalácia (potrubné rozvody vody, plynu, ústredného kúrenia, elektroinštalácie a kanalizácie) okrem stúpacích vedení, ktoré sú určené na spoločné užívanie. Vlastníctvo bytu vrátane jeho vybavenia a príslušenstva je ohraničené vstupnými dverami do bytu a do príslušenstva umiestneného mimo byt, vrátane zárubní a hlavnými uzavieracími ventilmi prívodu teplej a studenej vody, plynu a elektrickými poistkami pre byt. Pozostáva z troch obytných miestností a príslušenstva umiestneného priamo v byte, ktorým je kuchyňa, predsieň, WC, kúpeľňa, pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne budovy. Vlastníci bytu, spolu s ďalším obyvateľom bytového domu využívajú spoločne ako ďalšiu pivnicu miestnosť práčovne. Vnútorné povrchové úpravy stien a stropov omietnuté vápennou stierkovou omietkou s ukončením maľovkou. Keramický obklad v kuchyni pri kuchynskej linke a sporáku. Vstupné dvere plné bezpečnostné, vnútorné dvere drevené dyhované plné alebo presklené, z predsiene do kuchyne otvor bez výplne dverí. Okná nové zdvojené plastové, medziokenné hliníkové žalúzie. Podlahy v izbách veľkoplošné lamino plávajúce a keramická dlažba. Vykurovanie diaľkové ústredné teplovodné, radiátory s termostatickými hlavicami a pomerovými meračmi tepla. Vykurovanie z centrálnej plynovej kotolne. Elektroinštalácia svetelná 220V a automatickým istením s ističovou skrinkou v predsieni bytu. Vnútorné rozvody studenej a teplej vody z pozinkovaného potrubia do kuchyne, kúpeľne, do WC studenej. Rozvody vnútornej kanalizácie z plastového potrubia, odpady z kuchyne, z kúpeľne a WC. Dodávka teplej vody je z centrálnej plynovej kotolne sídliska, diaľkový prívod. V kuchyni kuchynská linka na báze dreva, elektrický sporák s elektrickou rúrou, nerezový drez s odkladacou plochou, páková nerezová batéria, odsávač pár. V kúpeľni vaňa plastová. WC samostatné. Bytové jadro nové murované. Obytný dom, ako i jednotlivé bytvy sú napojené na verejný rozvod studenej a teplej vody, kanalizácie, plynovodu, rozvodov elektriny, káblovej televízie, telefónu a diaľkového teplovodného ústredného vykurovania z centrálnej plynovej kotolne sídliska. Elektromer bytu je umiestnený na spoločnej chodbe pri vstupe do bytu, plynomer a merače teplej a studenej vody. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení domu.

Spoločné časti domu : základy domu, strechy, obvodové múry, chodby, priečelia, vchody, schodiská, fasáda, vodorovné nosné konštrukcie a izolácie, ako aj zvislé nosné konštrukcie, inštalačné šachty.

Spoločné zariadenia domu : bleskozvody, komíny, výťahy, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, bytové prípojky, výťahy, miestnosť pre upratovačku, kočikáreň, ventilačné potrubia, rozvody studenej vody po bytové uzatváracie ventily, rozvody TÚV a ÚK od deliacej steny kotolne resp. OST pre bytové uzatváracie ventily, odpadové stúpačky vrátane odbočky, elektroinštalácie, výťahu, elektroinštalácie od skríň merania po istič, osvetlenia v spoločných častiach a zariadeniach, elektrický vrátnik vrátane rozvodov, vzduchotechnické inštalácie a zariadenia.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty